Skocz do zawartości

Motobazar Wrocław 26.02 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo tak jak zawsze :mrgreen: , trzeba będzie później do Tawerny na kawę pójść :D

Wrocławski motobajzel bardzo dobrze mi się wspomina, bo z ostatniego własnym moto wyjechałam (no może nie dosłownie) 8) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niewielki plan okolicy (to sa przedmiescia wroclawia z tego co widzE) jak dojechac na OTB :evil:

 

Karmelkowa.... Najwyraźniej na terenie giełdy rolniczej, czy ogrodniczej. Łatwo trafić od strony autostrady. Drogą koło Tesco zjechać pod wiadukt i do końca. Później w lewo i po jakichś 500 metrach po lewje wjazd (dwupasmowy wjazd z brukowanej drogi- tylko we Wrocku możliwe).

Gdybym cóś namięszał, to niechaj Wrockowi tubylcy mie poprawią (zamiast się na gorzałę umawiać trza pomóc zamiejscowym kolesiom :D)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najlepiej z PKP :evil:

Ja zawsze jadę tramwajem nr 17 na bajzel. Odjeżdża on także spod dworca PKP. Musisz jechać na pętle na Klecinie jak wyjdziesz głównym wyjściem z dworca to kieruj się prosto na przsytanek (na ul. Kołłątaja on się znajduje)' date=' jest też bliżej przystanek na ul Piłsudskiego, ale niech cię on nie zwiedzie :D z tego przystanku tramwaj jedzie w drugą stronę. Naljepiej spytaj się ludzi, gdzie jest przystanek, żeby dojechac na Klecine. Pod tym adresem rozkład rozkład. Jak dojedzisz już na pętle, to stamtąd na bajzel jest ok. 10 minut wolnym spacerkiem. Najlepiej zaopatrz się w mapę cobyś się nie pogubił - droga jednak naprawdę prosta.

Tutaj mapka widać na niej ostatni przystanek 17 i miejsce giełdy (ul. Giełdowa, boczna Karmelkowej).

 

Mam nadzieję, że mniej więcej zrozumiałeś jak trafić :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko czy się coś na wrocławskim bajzlu zmieniło, bo jak tam byłem ze 4 lata temu to 2 alejki które w godzinę obeszliśmy były :?

w cholere drogi praktycznie na darmo przejechaliśmy...

jedyny słuszny bajzel to łódzki weteran bazar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...