Skocz do zawartości

Poszukuje endurowców z okolic GRODKOWA(woj.opolskie)


Rekomendowane odpowiedzi

do Grodkowa mam blisko--jednak dopiero za miesiąc wstawie hak do auta narazie nie mam czym ciągnąc przyczeki:)

 

JA też z Wrocka może byśmy coś razem pojeździli ?

Petrzyłem na Twój motorek mam praktycznie taki sam tyle ,że 250 i starszy model ale zrobiony od podstaw łącznie z malowaniem ramy w komorze:) i wymianą wszystkich zużytych elementow tez mam silnik TVC musze go jeszcze zawżyc:) --Masz nowszy wahacz z nowym amortyzatorem u mnie jeszcze jest na koniku:) po za tym jak dla amatora chyba nie ma róznic więkrzych swojego kupiłem w Niemczech za 500 euro nadawał sie do remontu:) mam przyczepke na 3 motorki duzą !! jest mały problemik bo garaż mam w Oławie wiec po drodze do Grodkowa dlatego odpowiedziałem na anons z Grodkowa ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli starszy... to co u mnie ma nowsze plastiki i zawieszenie przód ma zwykłe bez regulacji---ok to i tak niewazne:) chęci do jazdy sie liczą!:evil: lubie KTM bo wymiania sie osprzet jak klocki lego:) wszystko pasi z innych modeli

 

[ Dopisane: 10-02-2006, 14:36 ]

Siemka wszystkim ktorzy sie zglosza. Chętnie polatalbym z kims w terenie jak sie cieplo zrobi.

Pozdrawaim[/quote

mam pytanko co sie stało z klubem motocyklowym w Grodkowie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co sie stało z klubem motocyklowym w Grodkowie????

 

Rozleciało sie ponieważ zabrakło sponsorów. :evil:

Szkoda bo zawsze byl tem motocross na wakacje cos sie dzialo. Motorki zostały sprzedane i tak jest do tej pory. Czasami zawodnicy z polski przyjezdzaja do nas trenowac, a tak to wiekszosc amatorsko przyjezdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Mieszkam na peryferiach Wrocławia własnie przy wylocie na Oławę , moja głowna trasa to lasami przy Odrze do Oławy :-) , do tej pory latałem XT 600 ( tylko 1 rok ale zachorowałem na enduro ) , ale od 2 tygodni ma Ona nowego własciciela , a w przyszłym tygodniu odbieram WR 450 F , oj bedzie sie działo . Latam głównie sam w terenie , wiec chetnie przyłącze sie do tolerujacych moje niedoskonałości i amatorska jazdę .

 

Pozdrawiam

 

Tomek

 

BMW R 1150 RT

WR 450 F - w drodze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mieszkam na peryferiach Wrocławia własnie przy wylocie na Oławę ' date=' moja głowna trasa to lasami przy Odrze do Oławy :-) , do tej pory latałem XT 600 ( tylko 1 rok ale zachorowałem na enduro ) , ale od 2 tygodni ma Ona nowego własciciela , a w przyszłym tygodniu odbieram WR 450 F , oj bedzie sie działo . Latam głównie sam w terenie , wiec chetnie przyłącze sie do tolerujacych moje niedoskonałości i amatorska jazdę .

 

Pozdrawiam

 

Tomek

 

BMW R 1150 RT

WR 450 F - w drodze ;-)[/quote']

Witam--gratulacje za ideany wybor srzetu!!! chetnie wiosna mieszkamy blisko siebie akurat teren przy odrze sa idealna na poczatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mieszkam na peryferiach Wrocławia własnie przy wylocie na Oławę ' date=' moja głowna trasa to lasami przy Odrze do Oławy :-) , do tej pory latałem XT 600 ( tylko 1 rok ale zachorowałem na enduro ) , ale od 2 tygodni ma Ona nowego własciciela , a w przyszłym tygodniu odbieram WR 450 F , oj bedzie sie działo . Latam głównie sam w terenie , wiec chetnie przyłącze sie do tolerujacych moje niedoskonałości i amatorska jazdę .

 

Pozdrawiam

 

Tomek

 

BMW R 1150 RT

WR 450 F - w drodze ;-)[/quote']

Witam--gratulacje za ideany wybor srzetu!!! chetnie wiosna mieszkamy blisko siebie akurat teren przy odrze sa idealna na poczatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...