Skocz do zawartości

Scootermania


Sidor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.onewheelteam.com/ mi link dziala normalnie juz ale niedzialal;/ sciągnijcie sobie Film pod tytulem ,,1ĂŠre sĂŠssion de 2005" I zobaczcie jak sie jezdzi ;p;pLamie prawa fizyki ;p Koles od Aprili Rs ma 15 lat!!! i kreci cyrcle bez trzymanie kierownicy 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są bardzo fajni i potrafią jeździć' date=' ale mają również kasy. A w Polsce jest taki ktoś o pseudo Dudasz :!:

http://www.bakanie123.blog.pl/

Kto ma ochote niech wchodzi na bloga i zassysa film. Dla mnie ten kolo jest spoko :evil:

Dudasz jest kolegą Stuntera13 którego nie musze przedstawiać bo wszyscy go doskonale znają :D W tym miesiącu wypuszczają swoje dvd, polecam także ich najnowszy trailer przedstawiający ich dvd pt. LITU2.

 

Scootermania 1 i 2 jest do ściągnięcia w dziale multimedia na www.skutery.net ;] Jest filmik dość stary, ale jary. Dobra muza, konkretne tricki i gleby ;p Sr'ki na filmikach mają pojemność 125ccm i 180ccm.

 

www.onewheelteam.com nie zawsze działa ;/ ale link który podali koledzy wyżej jest na 100% prawidłowy. Jak mają serwer zbyt obciążony to strona nie dzierga. Ich skutery wszystkie są po konkretnym tuningu, tylko ta Sr jest seryjna ;o Mają oni swoich sponsorów i organizują pokazy za $$ Wszystkie ich filmiki są warte polecenia. Edycja filmów, muzyka i tricki są na najwyższym poziomie.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra muza

tak własnie ... limp bizkit- rollin :mrgreen: dość stara muza ale spoko :evil:

 

a może ktoś wie czy chłopaki z Scootermani zamierzają nakręcic kolejny filmik z serii scootermania ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja filmów

 

Hehe co do tego to nie jestem do konca przekonany :D Filmy sa zrobione na hmm ... podstawowym poziomie :D Widywalem lepsze ... ale co do jazdy to naprawde jestem pod ciaglym wrazeniem :idea: , a co do filmu to na skutery.net nie dziala :D Ma ktos jakis inny link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznac ze koledzy ze scootermanii prezentuja skromne umiejetnosci w porownaniu do kolegow z owt... Chcialbym umiec polowe tego co ci pierwsi :)

Dudasz jest kolegą Stuntera13 którego nie musze przedstawiać bo wszyscy go doskonale znają

Moglbys podac adres ich www?

 

Btw, skoro mowimy o filmach to

Link1: http://www.sendspace.com/file/e92vij

 

Link2: http://www.megaupload.com/?d=0OOTCXNR

 

To jest moj filmik z wakacji 2005 :D Jestem na nim głównie ja i mój rower, niestety narazie nie skuter :? Moze kiedys...

Waga: 61,1 mb

Czas trwania: 12:19 min

 

Sory za ot, ale nie ma sensu zakladac nowego tematu, bo ten filmik nie jest prawie wogole zwiazany z motocyklami.

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale z tego co wiem to sporo osob bawi sie w rowerek :D Jak macie jakies wasze, chocby kiepskie (tak jak moj) filmiki to mysle ze nikt by sie nie obrazil, jesli wrzucilibyscie je tu. Dobra koniec ot bo mnie za chwile z forum wywala :mrgreen:

 

Co do tematu, to czekamy na nowe filmy scootermanii :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu Twojego filmu, przemeks, w koncu wiem ze moj subwoofer dziala :mrgreen: .

A tak na serio to bardzo przyjemnie Ci to endo na rowerku wychodzi. Co do jazdy na gumie to widze ze tylko pod gorke w sumie. BEZ TYLNEGO HAMULCA NIC NIE ZDZIALASZ! Pocwicz jazde na kole modulujac tylnym hamulcem to bedziesz mogl jechac ile chcesz nawet po ogromnych dziurach, z gory i oczywiscie pod góre! No i obejrzalem caly bo czekalem na chociaz 3 podskoki na tylnym kole albo skromnego manuala ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...