Skocz do zawartości

Suzuki RF 600 czy kawasaki ZZR 600


Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam pytanie bo też jestem zainteresowany...

 

i dodaję coś od siebie: w tym przedziale cenowym jest jeszcze trochę starsza CBR F2, co wybrać???

 

Właściwie to interesuje mnie: ZZR 600 '94 vs. CBR F2 '92...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niedawno miałem taki dylemat, do wyboru cbr'94 i zzr'94 ostatecznie wygrał zygzak, co zresztą uważam za dobrą decyzje, wystarczy na niego spojrzeć na żywo, pojeździć i wszystko jasne :(

 

Szypeczek ma racje motocykl jest ładowny, a pozatym stabilny i chyba bardziej przyjazny dla plecaczka, a tak btw jak dla mnie przy wyższych obrotach robi się niezłe piekiełko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem RF 93 i bezposrednio po niej ZZR 99, w wiekszosci aspektow napewno lepszy zyzgzak, szczerze to nie przypominam sobie zebym pod jakimkolwiek wzgledem zalowal tej zmiany :) wygodniejszy, lepsze osiagi, prowadzenie, spalanie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie bo też jestem zainteresowany...

 

i dodaję coś od siebie: w tym przedziale cenowym jest jeszcze trochę starsza CBR F2' date=' co wybrać???

 

Właściwie to interesuje mnie: ZZR 600 '94 vs. CBR F2 '92...[/quote']

czemu? zmieniasz sprzęt na starszy?

 

ZZR - bardziej popularny, więcej części, raczej niezawodny, bardzo wygodny i uniwersalny. Miałem, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie bo też jestem zainteresowany...

 

i dodaję coś od siebie: w tym przedziale cenowym jest jeszcze trochę starsza CBR F2' date=' co wybrać???

 

Właściwie to interesuje mnie: ZZR 600 '94 vs. CBR F2 '92...[/quote']

czemu? zmieniasz sprzęt na starszy?

 

ZZR - bardziej popularny, więcej części, raczej niezawodny, bardzo wygodny i uniwersalny. Miałem, mogę polecić.

 

No co Ty Grochówa :)

 

Moto chcę zmienić, ale na F4i.

 

Informacji potrzebuję dla kumpla, który ma ochotę się zmotoryzować.

F2 trochę jeździłem ale w sumie to od F3 różni się szczegółami, na Zygzaku nawet nie siedziałem.

Moto będzie potrzebne do wszystkiego i niczego czyli tzw. polatania.

Chłopak jest dość dużych rozmiarów: około 185 wzrostu i prawie 100kg.

 

Jeszcze jedno. Zawsze mi się wydawało, że to F2 jest bardziej popularnym motocyklem niż ZZR...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Części do F2 dostaniesz wszędzie. Mechanika praktycznie ta sama co F3. Dwa lata temu tez stałem przed wyborem: ZZR 600 94' i F2. Wybrałem F2 i absolutnie nie żałuję. F2 bardziej się nadaje do szybkiej i prawie sportopwej jazdy. ZZR jest bardziej turystyczny. Dla mnie F2 jest idealnym połączeniem sporta i turysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty Grochówa

 

Moto chcę zmienić' date=' ale na F4i. [/quote']

:P:D no ja myślę :)

I ja Ci dam Grochówa :( Ty, ja Ci dam... :P :) :D

 

Ja z kolei nie sieszialem nawet na F2, więc też porównania nie mam. Mam 180 cm wzrostu i ZZR był dla mnie bardzo wygodny. W porównaniu do Thundercata plecy miałem na kawie bardziej wyprostowane, przez co mniej się męczyły, ale wydaje mi się, że nogi miałm bardziej podkurczone i wiem, że drętwiały mi w kolanach po jakimś czasie jazdy. Na Yamie chyba mniej mi drętwieją. Co do popularności...nie wiem...tych kaw też bardzo dużo jest. Była (w zasadzie nadal jest) dłużej produkowana, może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem obydwoma' date=' bardziej zrywny i komfortowy jest ZZR, wydaje się tez byc bardziej zwrotny.

nie mam pojęcia jak się ma kwestia awaryjności obu modeli. dwóch znajomych ma RF i jeżdża (2 sezony) bezproblemowo.[/quote']

 

Mówisz o CBR vs. ZZR czy RF vs. ZZR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...