Skocz do zawartości

YAMAHA TZR50


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość załozenia grubej oponki na felge tzr.. czytałem o takich sprawach w necie ale nie podawano szczegółów?? a drugie pytanko odnosnie koncówki tłumnika... chodzi mi żeby była grubsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jets pewna tolerancja felgi w stosunku do opony tzn. możesz założyć niedużo większą opone choć niktórzy tego nie polecają, a co do tłumika to byś go musiał sam jakoś zrobić tzn. np. kupić jakiś wydech wybebeszyć go całkowicie a potem włożyć w niego ten mniejszy od tzr., ale to dużo zabawy z tym itd., bo nie możesz dać do 2T wydechu od 4T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Silnika Tzr;]Mianarelka Am 6:P FAbrycznie Osiągi Dobre;] Do zyczenia pozostawia strasznie maly moment obrotowy przy dolnej fazie obrotow:PNo ale PO Tuningu Silniczek potrafi sie wkrecic na grubo ponad 12 tys:Da na 6 biegu wskazoweczka rowniez smyra 12 tys:D Ogolnie jechalem 134kmh TZr 80 niewierzylem dopuki sam tego niezobaczylem:P:P Smniechy hihy byly z Ravala a jednak osiągnela taką predkosc:PNo ale Malossi,polini i hebo robi swoje:Ppozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Silnika Tzr;]Mianarelka Am 6:P FAbrycznie Osiągi Dobre;] Do zyczenia pozostawia strasznie maly moment obrotowy przy dolnej fazie obrotow:PNo ale PO Tuningu Silniczek potrafi sie wkrecic na grubo ponad 12 tys:Da na 6 biegu wskazoweczka rowniez smyra 12 tys:D Ogolnie jechalem 134kmh TZr 80 niewierzylem dopuki sam tego niezobaczylem:P:P Smniechy hihy byly z Ravala a jednak osiągnela taką predkosc:PNo ale Malossi' date='polini i hebo robi swoje:Ppozdrawiam[/quote']

Aż ciężko uwierzyć. Niema chu*a, żeby tyle było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oponka na tył 130/70/17 powinna pasować a co do wydechu to najczęściej do takich motorków wkładają wydech od 600 (ki) lub dorabiają wydechy na własną rękę . ja w swojej tzr 50 mam wydech dorabiany ( w środku jest seryjny a na zewnątrz wygląda jak by był conajmniej od 600 :D i bardzo dobrze się prezentuje i brzmi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej tzr 50 mam wydech dorabiany ( w środku jest seryjny a na zewnątrz wygląda jak by był conajmniej od 600 i bardzo dobrze się prezentuje i brzmi )

nie ma to jak "tjuning" fajnie że masz cylinder tuningowy i zablokowany na wydechu motocykl :] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak "tjuning" fajnie że masz cylinder tuningowy i zablokowany na wydechu motocykl :]

seryjny chodzilo mi w sensie wyglądu bo to jest tumnik tjuningowy tyko że go obudowalem a jak nie masz co pisać to lepiej nie pisz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest kosz takiego gotowego wydechu od 600 setki?? a jaki jest koszt wykoniania......?? Twisted Evil

 

poraz setny nie możesz wsadzić tłumika od 600tki, bo to są 4T. możesz kupić taki tłumik i sam go przerobić żeby pasował, a cyny najlepiej zobacz na allegro, bo są naprawde przeróżne (np. loevince sbk - ok.600zł-nowy itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...