Skocz do zawartości

Honda CBR 600 czy Yamaha R6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

A co do roznic w osiagach miedzy R6 a F4, to mialem okazje sie kilka razy sprobowac z taka (rocznik 2004) i do konca czwartego biegu... byłem z przodu  Ale z drugiej strony w takim wyscigu spora czesc sukcesu to sam start.

 

i umiejetnosci ridera i waga zawodnikow i warunki atmosferyczne w zimbabwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż nie jeden raz pisał że wcale nie zostaje w tyle za kumplami na r6.
zauwazylem ,ze teraz troche oni gdzies z tylu zostaja

:? :? :? ale to kwestia treningu :lapad: Moja brygada i pierwsze stawianie Hondy na kolo w Galeri osobistej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wzroscie wszystko jest jeszcze okej... Jedyna wada fabryczna F4 jest napinacz rozrzadu ktory trzeba wymieniac czesciej niz u innych...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z awaryjnoscia??Rozumiem ze f4 jest mniej awaryjna od r6,ale czy wogole bezawaryja???I jak sie bedzie psrawowalo przy moim wzroscie 182cm.

 

Ja przy zwroście 188 cm nie mam żadnych niedogodnosci-siedzi sie dobrze a troche dłuzsze trasy nie stanowia problemu

 

oczywiscie bryła motocykla moglaby być odrobine większa ale nie narzekam.zero problemów.

 

Nie zastanawiaj sie tylko kupuj bo zauważylem ze ilość posiadaczy cbr wzrasta w szybkim tempie :P

 

 

ostatnio każdy chce mieć f4 :lapad:

 

[ Dopisane: 02-12-2005, 10:37 ]

PS. LAMASSU VTR W GALERII OSOBISTEJ TO TWOJ NOWY NABYTEK CZY DOPIERO SIE PRZYMIERZASZ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. LAMASSU VTR W GALERII OSOBISTEJ TO TWOJ NOWY NABYTEK CZY DOPIERO SIE PRZYMIERZASZ??

no przydal by sie taki vtr do stajni :P Slowak mi go na chwile udostepnil ale dla pasazera to tam z tylu tylko sklejka skaja obszyta :? gdybym jezdzil tylko solo to juz by byla moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukazzz - widocznie koledzy twoi co maja r6 z 2004 roku nie umieją na niej jeżdzić. F4 z R6 z 2004 roku nie ma szans. To że ich wyciołeś to głownie zasługa twoich umiejętności, albo braku ich umiejętności. Rozbawił mnie twoj post. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...