Skocz do zawartości

Husqvarna te 410 '95


Rekomendowane odpowiedzi

a co do KTM to patrzyłem ze wazy ona 136kg z rozrusznikiem w pełnym wyposazeniu (podnózki pasazera uchwyt pasażera kierunki itd) wiec mysle ze bedzie trszke lzejszy tylko nie wiem czy to jest masa podana z załadunkiem czy bez;/

 

Troche mała ta waga pozatym napewno podawana na sucho. Jeżdizłem 2 egzemplazami takich ktmów a jednym nawet dostyć czesto bo to motocykl mojego kolegi. Czasem nawet zsiadałem z DR i wsiadałem na LC4 i róznice w wadze czuje sporą.

Spowodowane to może być też tym, że motocykl jest wyższy i dlatego takie są moje odczucia.

Zadzwoń do motodoktora, bo u nas ktoś chyba ma takiego na sprzedanie.

Albo mozesz podjechać i zabaczyć na własne oczy jak to wygląda. Daleko nie masz bo jakies 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do te 410 to podam ceny podstawowych części, które dostałem w odpowiedzi na maila do http://www.husqvarna-motocykle.pl/

 

Łańcuch rozrządu (musi być tylko oryginalny ponieważ w 410 nie sprawdzają sie inne ) - 280PLN

Tłok 650 - 700 PLN

Korbowód do 1000 PLN - W PRZYSZŁOŚCI BĘDĄ DUZO DUZO TAŃSZE .

Filtr powietrza - do 70 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ze spalaniem tego KTM?? Czy duzo takkowy pali??

 

Strzałek jakbyś miał doradzić to dr lc4 czy moze jakis inny??

Chodzi mi o motor 2 zadaniowy którym bedzie można zrobić trase kkilkuset km ale takrze wasze Ostródzkie trasy przeleciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ze spalaniem tego KTM?? Czy duzo takkowy pali??

 

Strzałek jakbyś miał doradzić to dr lc4 czy moze jakis inny??

Chodzi mi o motor 2 zadaniowy którym bedzie można zrobić trase kkilkuset km ale takrze wasze Ostródzkie trasy przeleciec

 

DRki po XT nie bierz bo niewarto, Róznaca nieduża i szybko Ci sie znudzi.

Ja wzielem KLXa ale to tylko w teren. Mysle ze lc4 600 ( 620) byłby dobry.

Taki jak np ten czarny co z wami wtedy jechał. Tyle, że na trasie kilkuset km to całe oponki zjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja mam zamiar kupic 2 komplety kól nigdy nie chciałbym jezdzic na kostkach po asfalcie szkoda kasy i szkoda pupy zaduze drgania na kochach i jak sie tanczy ten tylko to wie kto choc raz sprobował leciec na na kostkach powyzej 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no leciallem 160 na kostce :D :mrgreen: :) ale wrazenia niesamowite 8) :D zreszta enduro powyzej 120 i tak ciezko sie jedzie ze wzgledu na brak owiewek a dobra markowa kostka nawet uzywana polata ze 4 tys w roznym terenie wliczajac duzo asfaltu ja mialem dunlopa na tyle to 4 tys przelatalem i jeszcze polowa zostala

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta enduro powyzej 120 i tak ciezko sie jedzie ze wzgledu na brak owiewek a dobra markowa kostka nawet uzywana polata ze 4 tys w roznym terenie wliczajac duzo asfaltu ja mialem dunlopa na tyle to 4 tys przelatalem i jeszcze polowa zostala

 

cieżko sie jezdzi powyzej 120 bo kask jest lipny tzn kaczor nie nadaje sie do jazdy szybkiej daszek przeszkadza jezeli masz 2 kaski to z szybka jest lepszy cichszy ale nie do terenu

 

[ Dopisane: 03-02-2006, 11:04 ]

a co do KTM to chodzi mi o ta aukcje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M122158

jak gadałem ze sprzedajacym powiedział ze niemiec nim po miescie tylko jezdził i na zdjeciach nie widac zeby ktos nim szalał bo wyglada na zadbanego i nie zauważyłem zeby silnik był porysowyan wytarty od butów

ale to tylko moje zdanie a co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sprzedajacy powie ze nowka funkiel nie smigany co by sie pozbyc padaki kazde moto bez wzgledu na to co gada sprzedajacy trzeba dokladnie ogladnac

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca moja kawa rowniez wygladala na zadbana jak kupowalem orginalny lakier nie porysowana nie pordzewiala nic nie puka nie stuka a musialem zrobic remont silnika (tuleja cylindra ,pierscionki ,pompa cieczy,docieranie zaworow z uszczelnaiczami i walek zdawczy ktory ciagle zostaje do zrobienia na cacy) a z wygladu naprawde nic jej nie brakowalo wiec wole aby moto bylo porysowane i zdeka podrdzewiale ale mialo zdrowy silnik nie wymagajacy inwestycji

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zawsze mozna oceniac, bo to moze wprowadzc nas w blad i spore koszty. Np. zawodnicy motoGP kupujac nowy motoocykl zdejmuja plastiki i zakladaja stare, zjechane. A gdy chca sprzedac to zakladaja nowe, lsniace, i sa szczesliwi. Co z tego ze plastiki ladne i kolorowe, jesli silnik nadaje sie do kapitalnego remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec na co co zrobic na co jeszcze zwrócic uwage tak naprawde to jest loteria nigdy nic nie wiemy dowiemy sie po kilku tygodniach użytkowania co i jak dotałem od typa zdjecia duzego formatu jedyne na co zwrociłem uwage to to ze tarcze sa pordzewiałe czyli ich ranty i mocowania ale nie wiem co to moze oznaczac, ze był uzywany terenie? a moze to po prostu od wody nie wiem na silniku nie widac typowych otarc od butor enduro sa nieznaczne ale nie odsłaniajace gołej stali

 

[ Dopisane: 04-02-2006, 10:34 ]

a ile cie ta kapitalka wyniosła???

 

[ Dopisane: 04-02-2006, 10:37 ]

nitroman a nie widziałes ze silnik kopcił?? że słabo ciagną bo mi sie wydaje ze tylko takie sa objawy ze silnik jest doje**** no chyba ze ktos dolał moto-doktor'a no i wtedy jest po ptakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwage to to ze tarcze sa pordzewiałe czyli ich ranty i mocowania ale nie wiem co to moze oznaczac' date=' ze był uzywany terenie? a moze to po prostu od wod[/quote']

 

To znaczy, że sporo stał. Dużo o zużyciu mówi na puszka filtra a raczej jej wytarcie. Tak z obrazka to za dużo nie wywnioskujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...