Skocz do zawartości

Buzer na siatce, małe pytanko ????


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam utike i mam bardziej przylegające tak że podczas wywrotki żeby sie nie ześlizneły tylko żeby były na swoim miejscu i chroniły to co chronić mają . Oczywiscie troszke luzu musi być ale nie na tyle że ochraniacze sobie latają jak chcą

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja mam z koleji pytanie czy taka zbroja na siatce jest leprza od normalnego buzera ??

 

Czy lepsza to nie wiem, ale napewno lepiej chroni, ponieważ masz już w niej ochrone na kręgosłup, łokcie, a w lepszych zbrojach tego typu to i pas nerkowy. Kwestia gustu :P Ja swoją Fox'a dostałem więc nie zamierzam jej zmieniać mimo że jest w niej cieplej niż w zwykłym plastiku. Szczerze to dopiero na wiosne wyprubuje ją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup buzer. Latem w zbroji jest gorzej niż w piecu. Zero wentylacji. jedyny plus zbroji to to że jest cały komplet a do buzera trzeba dokupić nałokietniki i pas nerkowy. Ja tam jestem za buzerem bo nie krępuje tak ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak latasz enduro to kup na siatce,jak latasz w motocrossie(tor) to zywkły buzer.W tym na siatce w lecie można się ugotować.Ja mam zwykły buzer model UFO SHOCKWAVE i naprawdę super sprawa,ja latam praktycznie tylko na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszecie skorojeden kolega już zauważył, że jest identyczny temat już i w nim można wymieniać nowe spostrzeżenia :!:

 

Daniel Jeśli masz takie pytanie to tamten temat był do tego idealny, ale widze, że chyba kolejny raz z lenistwa ktoś zakłada nowy temat.

 

Bardzo prosze o używanie opcji "Szukaj" To naprawde nie boli, a sprawi forum przejżystym bardzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...