Skocz do zawartości

HEIN GERICKE --


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam czy ktoś z was jeździ w rzeczach firmy HEIN GERICKE i co możecie o nich powiedzieć. PROSZE O OPINIE!!

Ogladałem w sklepie kurtke z membraną goretexowa za 1300zł(MASTER 4) i wydaje sie być solidnie zrobiona ma ochraniacze fajne podobno lepsze niz plastikowe ale to moje 1 wrażenie!!!! dziękuje za opinie!!!

Mam kurtkę (all seasons) i spodnie tekstylne HG z szeltexem, kevlarem i hiprotecami.

Jakość wykonania bardzo wysoka. Hiprotecki sprawiają wrażenie zbyt delikatnych.

Wygoda hmm - ciężko zapinają się mankiety, są grube przez co trudno założyć na nie rękawiczki. Reszta jak najbardziej w porządku.

Spodnie mają klasyczny krój dżinsów, z braku łaty w kroku są bardzo śliskie. Można spaść przy schodzeniu na kolano!

Podpinka w spodniach bardzo ciepła, w kurtce z braku podpinki wbudowałem ogrzewanie elektryczne które sprawdza się rewelacyjnie!

Za ten komplet dałem na ciuchach 160 PLN i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam Tricky 2 z gore-texem, kurtke i spodnie. Ostatni sezon w tym przejezdzilem. Hein Gericke to bardzo dobre ubrania. Nic sie nie pruje, niszczy czy przecieka. Gore-tex spelnia zadanie ale nie oczekuj, że w upał 30C bedzie ci w tym chłodno jak zejdziesz z motoru bo to fizycznie niemożliwe. Mysle jeszcze nad spodniami z odpinanymi nogawkami. Ja sporo chodze tez po zejsciu z motoru i wtedy w upały przydaloby sie nie mieć nogawek. Tricky 2 mogę zdecydowanie polecić. Kurtka ma z przodu dwa i z tyłu dwa wloty powietrza, ochrona barkow i łokci jest wszyta w rekaw. Nic nie lata i nie majta sie na łokciu - genialna sprawa. Zawsze wnerwialy mnie te wkladane ochraniacze, nigdy nie byly w dobrym miejscu a przy zakladaniu zawsze gdzies sie plątały. Hein Gericke to wysoka półka, szczególnie drozsze modele z GTX a Tricky 2 do tych należy. Jak w dobrej cenie to kupuj i bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...