Skocz do zawartości

Kurs jazdy dla zaawansowanych


BEDNAROS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może i śnieg ale niektóre rejony polandu zdatne dla 2oo :buttrock: a i u nas za 2 tygodnie pewnie coś drgnie.Prawda jest taka że jak teraz nie ustalimy tej daty to później tym bardziej, bo wszelakich imprez i niesprzyjających okoliczności będzie na pęczki.

dadeq gratuluję prawie* zakupu (niepotrzebne skreślić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze chetnych brak ...

Nie brak tylko czekam na konkretny (czyt. ostateczny) termin tego wypadu jeśli o mnie chodzi pasują mi obydwa wcześniej proponowane czyli łykend majowy i Boże Ciało. Dadeq dobrze napisałeś niech Tomek klepnie jakiś termin i wtedy się okaże ile jest chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 16 czerwca, czyli dzień po Bożym Ciele.

Zbiórka w samo południe w miejscu o którym wspominali mieszkańcy Trójmiasta.

W kwestii domków, to ja mam metę na Wrzeszczu gdzie zaloguję się w czwartek z wizytą u przyjaciół.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 16 czerwca, czyli dzień po Bożym Ciele.

Tylko przypadek losowy może sprawić że odpadnę, także jak najbardziej się piszę

 

 

Poza tym teraz jest tam wszystko zamkniete na cztery spusty. Jak bedzie blizej wiosny, ktos juz tam bedzie siedzial to podjade i dowiem sie co i jak.

Uzbrajam się w cierpliwość i czekam na info w odpowiednim czasie :banghead:

 

Mam nadzieję że zbierze się też jakaś ekipa lecąca z Wawy i nie będę musiał lecieć w samotności :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c00l to ile śmigasz na trasie? szukam kogoś do kogo mogę się podłączyć, tyle że będę na enduro (nie turystycznym) więc pow.120km/h wiatr mnie ściąga :P i zostawiam dwa ślady.Wyjazd planuję z Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wawki było już trzy razy. Właściwe hasło padło już ze dwa razy w tym temacie.

Pożyjemy zobaczymy. Tzeba pomyśleć o imprezie w stolycy, lecz będzie to osobny temat.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c00l to ile śmigasz na trasie? szukam kogoś do kogo mogę się podłączyć, tyle że będę na enduro (nie turystycznym) więc pow.120km/h wiatr mnie ściąga  ;) i zostawiam dwa ślady.Wyjazd planuję z Gdańska.

to moge jechac z toba hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...