Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

to może jakaś porada z Twojej :buttrock: strony jakie przełożenia byś dobrał do mojego malucha?

 

teoretycznie były jakieś opisy na DML np http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=37115.0

 

i trochę opisu na stronie http://ca-cycleworks.com/shop/catalog/ducati/chain.html Crissa Kelleya

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu masz na pewno 15 a tylem sie nie przejmuj. spece twierdza, ze zawsze robi sie tyl a nie przod bo bla, bla, bla.............ale kto by ich tam sluchal

wiec proste: kup przednie "kolko lancuchowe" (czytasz to seb? patrz jaki jestem madrala) z 14 zabkami, poluzuj lancuch z tylu bo nie zdejmiesz, wymiej kolko i idz fruwaj a w pon nam opowiesz

 

ps

ten chris to super facet i posyla na caly swiat liczac prawdziwa cene a nie z palca wyssana. a i jego ceny sa ok

tyle ze jak ciezkie cos kupisz to i tak zabolisz jak za woly

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j araczej nie będę tera zymieniał (w sensie w ten w'end) - nie mam zbytnio gdzie kupipć (a w zasadzie kiedy kupić graty) - dziś mam trochę zapchany dzień ze spotkaniami i właśnie się pakuję do wyjazdu z biura. Zobaczę jak z cenami będzie - może bym coś dobrego od Dominika dostał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowaiadywałem się po drodze jadąc o zestaw: zębatka JTS 14T cena 64 zł, zębatka JTS 43T 87 zł, łańcuch DID 520VMG&B (wzmacniany i złoty) 323 zł

Czy te zębatki nadawały by się - nie są one chyba z tych najlżejszych? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowaiadywałem się po drodze jadąc o zestaw: zębatka JTS 14T cena 64 zł, zębatka JTS 43T 87 zł, łańcuch DID 520VMG&B (wzmacniany i złoty) 323 zł

Czy te zębatki nadawały by się - nie są one chyba z tych najlżejszych? :D

64 zł za przod to cos drogo; pamietam ze Dom mowil o 30tu paru złotych :D

na tyl to ty musisz miec wieksza; policz ile masz teraz; ale krzysiu, to naprawde zbedne, chyba ze juz wytarles

co do lancucha to cena wydaje sie bardziej niz przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu mam 46T - jest normalne zużycie jak przy 9 kkm tak mi się wydaje. Nie wiem dlaczego jest taka różnica w cenie. Wydaje mi się, że Dominik mówił o zębatkach VAZ. Nie wim jak jakościowo ma się do tego JTS? Jakieś opinie? :D

 

a co powiecie na taki łańcuch? http://ca-cycleworks.com/shop/catalog/ducati/img/ek_red.jpg

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, trzeba by może zrobić jaki show :D

a szczegolnie Panie - raz nam sie tylko kolezanka z W-wy odezwala i na tym koniec. czyzby w polsce kobiety na ducati nie jezdzily? a jezeli, to miejmy nadzieje ze nie takie krotko ostrzyzone w bojowkach i traperach :D

jak bedziesz mial tylu monster-friends to na pewno pani sie wsrod nich znajdzie; zawsze to milo wymienic poglady z plcia piekna :D

016.gif

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem, to kto robi przednie zebatki jest bez wiekszego znaczenia, ale jesli juz chcesz najlepsze, to kup Renthal (www.renthal.com) .......... chris je tez sprzedaje

 

a lancuch syf - wybij sobie z glowy, krzysiu. poloz go razem z kolorowymi lampkami, pamietasz ten pomysl-fiasco? :D

skoncentruj sie na szukaniu najlepszej ceny za DID i nie bedziesz zalowal

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...