Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie; Czy Monstera 696 można odpalić gdy jest na 1 lub 2 biegu, czy musi być wrzucony luz przed uruchomieniem silnika? Może to być kwestia nieodpowiedniej dźwigni sprzęgła? Taki nietypowy problem ostatnio się pojawił, a nie znam motocykli Ducati... niestety:)

Powinien dać się odpalić przy wciśniętej dźwigni sprzęgła. Jeśli masz wątpliwości że to kwestia czujnika dźwigni to wymontuj czujnik i go wciśnij palcem. Bedziesz wiedział czy to o to chodzi.

a jeszcze lepiej zmostkuj kostkę czujnika. Może sam czujnik nie zamyka obwodu elektrycznie.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzył do Macieja-mechanika z Poznania. Zapłacisz mu 100-200zł ale prześwietli Ci moto, zmierzy kompresje a potem możesz się z nim na przegląd umówić bo już pracuje na swoim więc i ceny niższe niż w serwisach. Jedyny gość w tej części Polski, któremu ufam jesli chodzi o Duki.

 

Maciej już nie pracuje we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednemu zawsze wiatr w oczy banghead.gif

 

No właściciel salonu i serwisu nie wie kogo stracił ale to handlarz autami więc nie ma wyczucia rynku. Myślę,że dla Wrocławia to strata. Maciej myślę,że zlecenia przyjmuje.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściciel salonu i serwisu nie wie kogo stracił ale to handlarz autami więc nie ma wyczucia rynku. Myślę,że dla Wrocławia to strata. Maciej myślę,że zlecenia przyjmuje.

 

Maciej przyjmuje zlecenia już u siebie w Poznaniu?

 

Na stronie ducati wrocław widnieje jeszcze jego nazwisko, więc pewnie czeka na aktualizację.

 

Drążę temat nie bez powodu, lada chwila będzie potrzeba coś pogrzebać przy motocyklu. Dobrze wiedzieć, na co się nastawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Ducati maniaków i maniaczki :cool:

 

Mam małą prośbę. Czy ktoś mógłby podać mi namiary na jakiegoś konkretnego mechanika który oczywiście za opłatą obejrzałby razem ze mną Monstery w Warszawie ? Sam ze stolicy nie jestem i będę się tam wybierał na samym początku kwietnia ale wolę mieć już kogoś obeznanego w kontakcie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bishop, Monster 695 z 2008 roku jest od Ryśka z Jedwabnego, motocykl sprawdzony ( jeździłem nim...)- tel do Ryśka: 0606814703, oczywiście cena figurująca w ogłoszeniu nie jest ceną ostateczną...

Jeśliby wchodziły w grę nie tylko Monstery, to pogadaj z Rychem może ma jakąś fajną opcje na 999, 1098- 3 sztuki, 749 -cytrynkę spod Białegostoku...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogłoszeniach na allegro, stoi w Warszawie w Showbikes, cena do negocjacji- trzeba dzwonić do Ryśka i się dogadać.

Motocykl ma oryginalny przebieg chyba 1075 mil, filmik dzięki Prezesowi Desmomaniaków DOCPoland - Jackowi :notworthy: jest na youtube.pl pt. jankowo jedwabne odpalanie...

Moto jak moto albo siada się i normalnie jeździ, albo się narzeka na ryskę koło wahacza i szuka motocykla pół życia... wybór należy do szukającego...

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Wcinam sie w środek wątku z zapytaniem nieco oderwanym od ciągnącego sie tu tematu, ale potrzebuje informacji, bo chyba już sam tego nie zwalcze. Zamowiłem sobie części w grudniu i doszły w lutym - ok, poczekałem. Problem w tym że się pomyliłem w samóweniu (sic!) i mam dwie niepotrzebne "płytki" do regulacji (mogę komuś odstąpić jeśliby potrzebował: 5,85 i 5,45) natomiast nie mam tej która jest mi niezbędna: 6,80mm. Gdzie to mogę kupić (lub z kim sie wymienić ewentualnie)? Silnik mniej wiecej od ss750 :). Zamówiłem w ducati.torn ale niestety dzisiaj dostałem info ze tej czesci nie ma i nikt nie wie kiedy będzie. Jutro zadzownię do serwisu Duc w Kraku, ale jakoś wątpie żęby to mieli na stanie... Help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...