Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki, wersja zwykła, zwykła, ale i tak niezwykła hahahahaaaa...

Miałem pewien wybór: 1098 lub 999 no i padło na 999 tym bardziej że może w końcu zostanie trochę grosza na jednoczęściowe kombi..., a jak wziąłbym 1098, to latałbym dalej w podarciuchu, co ma już chyba 100 lat...

Narazie Klekot 999 i tak stoi na podnośniku- bo czeka jeszcze na siedzonko pasażera, izolację wydechu i parę drobiazgów, takich jak zestaw zębatek, a może siedzenie monoposto(?)...ano zobaczymy- zima narazie zła, to jest czas...

Pozdr. Trzymajcie się ciepło...

P.S. 999 R to narazie Rysiek sobie zarezerwował i nie chce kuczę zrezygnować hahahaha śpi na nim hihihihihihi...

 

Niech mi ktoś powie jak wyglądałoby porównanie RSV FACOTRY z Ducati 1098?

Było porównanie w Motocyklu, RSV wygrała, ale szczerze mówiąc, nie chce mi się w to wierzyć... Różnica 20KM

 

Z wersją "S" pewnie nie byłoby już tak łatwo...

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak w Motocyklu, to każdy motocykl wygra, byle nie Ducati, hahahahaha...

Poważnie, to dlatego pewnie wygrała, bo lepiej Aprilka nadaje się do turystyki ( co potwierdza i mój brat właściciel RSV), na dodatek 1098 jest 1 osobowy, a Aprilką jeszcze pasażer pojedzie...

To chyba tyle n/t...Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak w Motocyklu, to każdy motocykl wygra, byle nie Ducati, hahahahaha...

Poważnie, to dlatego pewnie wygrała, bo lepiej Aprilka nadaje się do turystyki ( co potwierdza i mój brat właściciel RSV), na dodatek 1098 jest 1 osobowy, a Aprilką jeszcze pasażer pojedzie...

To chyba tyle n/t...Pozdr. J-999.

 

znajomy ma 999R do oddania w dobre ręce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie Desmometeengowe...

Tera to może już byc na krańcu świata, bo mam turystyka: 999 hahahahaha...

Pozdr. Janek 999 - czas na zmiane ikonki...

 

No spotkanie przydałoby się jakieś zimowe heheh :biggrin: :flesje:

To i ja gratuluję szybkiej zamiany moto :icon_mrgreen: , czarny skurczybyk jest cudowny :buttrock: a i potrójna 9 też wspaniała.

Qwa włączcie lato już.plz

Vita nowy desmowariat

i pozdrawia wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta81 no to widzę, że już nie na kocie, ale na klekocie :biggrin: .

Jak będziesz szykował wiosenny najazd na Motostodołę, to daj znać i po drodze zajeżdżaj.

Trochę tego podlaskiego paliwa rakietowego trzeba w ducatowym towarzystwie wciągnąć. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta81 no to widzę, że już nie na kocie, ale na klekocie :biggrin: .

Jak będziesz szykował wiosenny najazd na Motostodołę, to daj znać i po drodze zajeżdżaj.

Trochę tego podlaskiego paliwa rakietowego trzeba w ducatowym towarzystwie wciągnąć. :icon_mrgreen:

 

No, no! wreszcie na klekocie :buttrock:

A na najazd się ustawimy, z przyjemnością :flesje:

pozdrowiony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście my ci Janku też z Basią gratulujemy w końcu masz L-Litra ,myślę że będzie ci się lepiej śmigać.Fotki twojego cacka mogłem porobić wczoraj ale nie poskładane jeszcze do kompletu bidactwo i jeszcze nie prezęntuje się w pełnej swojej Niklowej krasie :notworthy: :biggrin: ale grunt że nie stoi taki samotny na tym stojaku że ma fajne Ducatowe towarzystwo.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie fot nie ma- no co tam robić "...sama rama bez dynama..."hihihihihi, zresztą i tak nie wiem jak tu zamieścić...

Trzeba nieco poczekać na parę dodatków, trochę zębatek, jakichś trybików i sprężynek... po pierwsze muszę Skurczybyka zarejestrować, a tu mi córeczka się pochorowała i narazie siedzę w domu...

Dzięki Ludziska...oblewanie będzie przy najbliższej Desmostodole :-))))).

Pozdr. J- 999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...