Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ten Sandomierz zrobili tak daleko??? no i jeszcze wymyślili jesień.

 

A ile ci wychodzi ? nam wychodzi około 250km i jedziemy jedynie jeszcze się wyjaśni czy na moto :crossy: czy autem :lapad: bo to zależne od pogody.Luknołem o kurcze ty z Pniew masz tylko 2 razy dalej niż my-szkoda.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie. Elservice drugi raz odesłało mi regulator, który nie działa. Już nie chce mi się wysyłać do nich ponownie regulatora i dzwonić. Szkoda moich nerwów. wg mnie traktują klientów jak petentów. Jak dla mnie ten zakład to mega porażka. nie umieją się przyznać do błędu lub do tego że nie umieją zrobić. teraz myślę o dopasowaniu od czegoś innego. Jeśli nie da rady to wiadomo kupi się oryginał i będzie spoko. a co do wypadu to myślałem żeby założyć zapasowy aku na plecy i lecieć. ale do Sandomierza to musiałbym mieć dwa zapasowe :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducatowcy mam pytanko. Jakiś czas temu byłem na kameralnym koncercie Raya Wilsona, i występował on w gustownym polarze Ducati :) Czy może śmiga on tym zacnym sprzętem, czy może chciał tylko zaszpanować ?:P Tym bardziej że aktualnie w Poznaniu rzeczony pan mieszka-więc może coś wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joe_bar - ja w swoim monsterze po awarji oryginalnego regulatora zamontowałem regulator od japonii. I wszystko pięknie działało. Niestety równiez uległ spaleniu :biggrin:

Usunałem przyczyne przegrzewania sie reglera i teraz znów mam oryginał, który kupiłem z rozbitka na części. Nie bawiłbym sie w próby napraw. Regulator to regulator byle od alt. podobnej mocy.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joe_bar - ja w swoim monsterze po awarji oryginalnego regulatora zamontowałem regulator od japonii. I wszystko pięknie działało. Niestety równiez uległ spaleniu :biggrin:

Usunałem przyczyne przegrzewania sie reglera i teraz znów mam oryginał, który kupiłem z rozbitka na części. Nie bawiłbym sie w próby napraw. Regulator to regulator byle od alt. podobnej mocy.

racja racja, teraz będę chciał coś dopasować no i zmienić miejsce regulatora. teraz mam go pod lampą i w dodatku zasłania go owiewka. Myślałem żeby umieścić go w airboxie na filtrze powietrza. miałby wtedy dobre chłodzenie. tyko nie wiem czy ten pomysł jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie właśnie przegrzewał z racji braku owiewu powietrzem. Oryginalnie był pod siedzeniem, a u mnie jeszcze wydechy ida górą. Smarzył sie jak trzeba :wink: Przeniosłem go na ramę tuż za główką. Teraz nawet w upały był ledwo ciepły w dotyku. Nawet wiązki elektrycznej nie musiałem przedłużać.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie. Elservice drugi raz odesłało mi regulator, który nie działa. Już nie chce mi się wysyłać do nich ponownie regulatora i dzwonić. Szkoda moich nerwów. wg mnie traktują klientów jak petentów. Jak dla mnie ten zakład to mega porażka. nie umieją się przyznać do błędu lub do tego że nie umieją zrobić. teraz myślę o dopasowaniu od czegoś innego. Jeśli nie da rady to wiadomo kupi się oryginał i będzie spoko. a co do wypadu to myślałem żeby założyć zapasowy aku na plecy i lecieć. ale do Sandomierza to musiałbym mieć dwa zapasowe :icon_razz:

 

To podaj namiary na tych popaprancow. Faktycznie mozna stracic nerwy... :lapad:

Skontaktuj sie z Januszem z Wrzesni ws. regulatora, cos mi swita, ze ma.

 

Ducatowcy mam pytanko. Jakiś czas temu byłem na kameralnym koncercie Raya Wilsona, i występował on w gustownym polarze Ducati :) Czy może śmiga on tym zacnym sprzętem, czy może chciał tylko zaszpanować ?:P Tym bardziej że aktualnie w Poznaniu rzeczony pan mieszka-więc może coś wiecie.

"Pierwsze" slysze :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj namiary na tych popaprancow. Faktycznie mozna stracic nerwy... :lapad:

"Pierwsze" slysze :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

 

Elserwis z Ostrołęki na Gomulickiego 4. Ja z tymi kolesiami nie chce mieć już nic wspólnego. a za kasę co wzięli to niech sobie obalą jakąś flaszkę.

a chodzi o Janusz od którego kupiłem swoje ST2?

Edytowane przez joe_bar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elserwis z Ostrołęki na Gomulickiego 4. Ja z tymi kolesiami nie chce mieć już nic wspólnego. a za kasę co wzięli to niech sobie obalą jakąś flaszkę.

a chodzi o Janusz od którego kupiłem swoje ST2?

 

Miszczu, to jest bodaj jedyny serwis w Polsce, który skutecznie naprawia reglery i inne elektryczne pieroły "nierozbieralne". W zeszłym miesiącu naprawiałem u nich 2 sztuki do włoszczyzny. Problem z prądami na pokładzie nie zależy tylko od regulatora...

 

Proponuję dokładniej sprawdzić swoją sztukę zanim będziesz kogoś publicznie opluwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...