Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się nowe ducati na allegro

http://www.allegro.pl/item260766335_ducati...tm_yamaha_.html

Jakby ktoś był zainteresowany to znam moto i właściciela i mogę sie dowiedziec o szczegóły.

 

 

 

Naprawde ladna. Fotki z 2005 roku- jesli sie stan nie zmienil to ladna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio ją widziałem na wiosne tego roku i wciąż była ładna ale tak jak mówie, jak ktoś byłby zainteresowany to się dowiem dogłębnie co i jak.

Tę Duke kupił w salonie pewien Amerykanin, który mieszka w Krk. Włożył Termignoni, zrobił nia koło 5 tyś km i wstawił w komis w salonie Ducati. Potem stała długo bo cena była wysoka, aż dwóch braci kupiło i nią jeżdzą do teraz. Z tego co wiem to szlifa nigdy nie miał. A serwisował go cały czas nieodżałowany Tomek z MotoFun. Ostatnio nie widziałem się z nimi ale szczegółów się można dowiedzieć.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kliknijcie na link:

http://muzyka.interia.pl/teledyski

 

a potem wybierzcie teledysk :

nicole scherzinger-baby love

 

Zobaczycie fajny motorek

 

A propos, kto wymieni filmy i teledyski w których grały dukaty?

Ja zaczynam:

1.filmy

Fled (polski tytuł "Scigani")-rewelacyjny pościg za dwoma dukatami 916

Matrix-Reaktywacja- super, chyba 996

Driven(Wyścig)- krótki epizod z SS900

BeverlyHills 90210- krótki epizod z 916 w którymś odcinku(nie widziałem ale słyszałem)

BikerBoys z Lurensem Fishburnem- chyba 996

Teledyski:

Maya- chyba 998

Brytney Spears- 999

 

Więcej w tej chwili nie pamiętam

 

 

Aha wiecie,że w filmie "Vinci" Machulskiego kręconym w Krakowie miał zagrać 999 ale chyba się wycofali z tej sceny.

 

a propos nowych ogłoszeń - pojawił się S2R - chyba najdroższy w Polsce

http://www.allegro.pl/item261654071_ducati...r_s2r_2006.html

ciekaw jestem kto go kupi

No życze powodzenia. Ze Stanów ściągnął "na mienie" za grosze a teraz chce sprzedać jak nowy z salonu po cenie euro z 2005(4.5zł) :buttrock:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos nowych ogłoszeń - pojawił się S2R - chyba najdroższy w Polsce :)

http://www.allegro.pl/item261654071_ducati...r_s2r_2006.html

ciekaw jestem kto go kupi :cool:

 

hehe, niby 1000km przejechane, czyli ciagle na dotarciu

a wydech niezle juz przepalony.. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moto jest w cenie nowego S4R (dwa lata gwarancji i sam go docieram) :D Napisze do gościa smsa, może się pomylił i miało byc 38tys.

 

Aha a propos filmów to zauważyłem,że Fishburn(Morfeusz z Matrixa) grał w trzech filmach razem z Dukatami-Matrix, Ścigani i Biker Boys.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niech ktoś z lokalesów napisze coś o torze w lublinie i infrastrukturze mieszkalno, barowo serwisowej - Plusy dodatnie i Plusy ujemne :banghead:

bedzie nam latwiej podjac decyzje

w koncu ta impreze robia dla nas wiec powinnismy miec jakis wplyw na jej ksztalt

 

Witam wszystkich użytkowników forum motocyklistów. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Dukata (i zarazem miłośnikiem marki). Przeglądając dziś forum bardzo się ucieszyłem faktem, że możliwa jest impreza dla Dukatomaniaków i to w Lublinie. No i jak jeszcze jest potrzeba opinii kogoś z Lublinia, no to warto w końcu wyjść z cienia, zarejestrować się i wypowiedzieć.

 

Zatem Lublin jest dużym miastem, więc o bazę hotelową nie ma się co martwić. Nie wiem jakie macie wyobrażenia o tym miejscu, ale w ponad 300 tysięcznym mieście (w roku akademickim pewnie ponad 350 tys.) jest co robić i gdzie spać. Jako, że Lublin jest dużym ośrodkiem akademickim przeróżnych pubów, kawiarenek, dyskotek, itd. jest pod dostatkiem.

 

Może trochę o torze...

 

No cóż tor w założeniach jest typowo kartingowy, więc tak jak było wcześniej wspomniane na szybkich motocyklach pewnie rzadko używa się dwójki. Jednak tor niedawno przeszedł wymianę nawierzchni i asfalt jest w bardzo dobrym stanie. Myślę, że Dukaty (szczególnie Monstery i inne "desmodue") będą się na nim czuły dużo lepiej niż japończyki. To bardzo dobre miejsce do przećwiczenia techniki jazdy, nie pałowania na maksa, z racji mniejszych prędkości także bardziej bezpieczne dla mniej doświadczonych. Chociaż duża liczba maszyn może skutecznie odebrać przyjemność z jazdy, bo tor jest dosyć krótki i niezbyt szeroki.

 

Tor jest umiejscowiony bardzo blisko Zalewu Zemborzyckiego, więc blisko jest miejsce do wypoczynku nad wodą i spróbowania swoich sił na nartach wodnych. Niestety tor (i Zalew) jest kawałek drogi od centrum (ok 8 km), a to raczej w centrum można znaleźć hotel. No chyba, że organizator udostępni jakieś pole namiotowe nad Zalewem lub na terenie toru.

 

Będąc w Lublinie można też na przykład zrobić sobie wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa (dosyć ładna i krótka trasa).

 

To chyba tyle w razie pytań i próśb jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lecho za cenne info. Tego nam było trzeba. Co się tyczy miasta Lublin to wiele dobrego o tym miejscu słyszałem. Jakieś 10 lat temu rozważałem nawet studia weterynaryjne w Lublinie. Podobno bardzo ładną macie starówke. Myślę,że nawet jakby nic nie wypaliło z imprezy pod patronatem Probike`u to zawsze się można przejechać na majówkę i zwiedzić troche Polski. Dobrze mówie chłopaki?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lecho za cenne info. Tego nam było trzeba. Co się tyczy miasta Lublin to wiele dobrego o tym miejscu słyszałem. Jakieś 10 lat temu rozważałem nawet studia weterynaryjne w Lublinie. Podobno bardzo ładną macie starówke. Myślę,że nawet jakby nic nie wypaliło z imprezy pod patronatem Probike`u to zawsze się można przejechać na majówkę i zwiedzić troche Polski. Dobrze mówie chłopaki?

 

Dobrze mówi dać mu wódki. W końcu miałbym okazję pośmigać trochę z innymi Dukatami. Co do starego miasta to rzeczywiście jest unikatowe, bo oryginalne (starówka to rekonstruowane kamienice) i wiele filmów kręcą u nas, bo niektóre kamienice nie były remontowane chyba od lat 60tych i stanowią świetne tło dla filmów wojennych :buttrock: . Szkoda, że powoli są odremontowywane. W sumie jeżeli impreza Probike nie udałaby się to można się postarać o wynajęcie na parę godzin tego toru. Nie wiem jakie są koszty, ale tor przez większość czasu "leży odłogiem", więc chyba nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum motocyklistów. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Dukata (i zarazem miłośnikiem marki). Przeglądając dziś forum bardzo się ucieszyłem faktem, że możliwa jest impreza dla Dukatomaniaków i to w Lublinie. No i jak jeszcze jest potrzeba opinii kogoś z Lublinia, no to warto w końcu wyjść z cienia, zarejestrować się i wypowiedzieć.

 

Zatem Lublin jest dużym miastem, więc o bazę hotelową nie ma się co martwić. Nie wiem jakie macie wyobrażenia o tym miejscu, ale w ponad 300 tysięcznym mieście (w roku akademickim pewnie ponad 350 tys.) jest co robić i gdzie spać. Jako, że Lublin jest dużym ośrodkiem akademickim przeróżnych pubów, kawiarenek, dyskotek, itd. jest pod dostatkiem.

 

Może trochę o torze...

 

No cóż tor w założeniach jest typowo kartingowy, więc tak jak było wcześniej wspomniane na szybkich motocyklach pewnie rzadko używa się dwójki. Jednak tor niedawno przeszedł wymianę nawierzchni i asfalt jest w bardzo dobrym stanie. Myślę, że Dukaty (szczególnie Monstery i inne "desmodue") będą się na nim czuły dużo lepiej niż japończyki. To bardzo dobre miejsce do przećwiczenia techniki jazdy, nie pałowania na maksa, z racji mniejszych prędkości także bardziej bezpieczne dla mniej doświadczonych. Chociaż duża liczba maszyn może skutecznie odebrać przyjemność z jazdy, bo tor jest dosyć krótki i niezbyt szeroki.

 

Tor jest umiejscowiony bardzo blisko Zalewu Zemborzyckiego, więc blisko jest miejsce do wypoczynku nad wodą i spróbowania swoich sił na nartach wodnych. Niestety tor (i Zalew) jest kawałek drogi od centrum (ok 8 km), a to raczej w centrum można znaleźć hotel. No chyba, że organizator udostępni jakieś pole namiotowe nad Zalewem lub na terenie toru.

 

Będąc w Lublinie można też na przykład zrobić sobie wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa (dosyć ładna i krótka trasa).

 

To chyba tyle w razie pytań i próśb jestem do dyspozycji.

 

 

 

He he, "nastepne', ktory ma z 'glowa' :P :buttrock:

Witamy Lecho!

 

Opis wiele rzeczy wyjasnia. Martwi mnie wielkosc toru a moze Probike nie liczy na duza frekfencje?

Pozyjemy-zobaczymy. Pzdr

Forza Klekoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Co się tyczy miasta Lublin to wiele dobrego o tym miejscu słyszałem.

(...) Podobno bardzo ładną macie starówke. Myślę,że nawet jakby nic nie wypaliło z imprezy pod patronatem Probike`u to zawsze się można przejechać na majówkę i zwiedzić troche Polski. Dobrze mówie chłopaki?

 

bardzo dobrze mowisz Duke :P :P

ostatnimi czasy zdarzylo mi sie bywac w Lublinie i mam same pozytywne wrazenia,

lubie sobie posiedziec na starowce, jakby jeszcze tam wstawic duki to hohoho :P :cool:

wiec spotkanko czy to sformalizowane czy tez niesformalizowane jak najbardziej

powinno sie odbyc!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam u Koleżeństwa z jazdą (dziś i wczoraj było całkiem fajnie, pogoda i ulice całkiem suche). Jeździcie jeszcze, czy już zimujecie?

 

Co do Lublina - na KUL są bardzo fajne dziewczyny - watro się wybrać i trochę "pomarudzić" na jakiejś uczelni :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...