Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy gdzie kupisz w USA- koszt transportu na terenie 350-2500$, zabukowanie na statek, koszt transportu, magazyn przyjal- wydal,VAT(22%) SAD-y, clo,oplaty dla agencji celnej za wypisanie Sadu itp, koszt 1 przegladu, jak nowy zza granicy koszt homologacji(!!!), tlumaczenia dokumentow, koszt samej rejestracji- troche tego duzo.

Nie moge napisac po koleji orientacyjnych kosztow- bo niektore koszty "napedzaja" inne( np. koszt motocykla+koszty transportu+ cos tam drobnego VAT(22%)- z tego wylicza sie clo).

Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę ciekawy temat się pojawił - jestem ciekaw kto będzie pierwszym właścicielem 1098 w Polsce i czy w ogóle pojawi się motor w sprzedaży w Polsce

 

a w ogłoszeniach już są podane ceny http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M352914

 

kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie ze amerykanski prawdziwy rynek goroje nad sztucznie sterowanym i z nadmiernie rozbudowana biurokracja rynkiem EU.

Porownajcie tylko ceny 14995 $ , a 17000 euro(?!)

No ale trza z czegos wplacac na nowe limuzuny dla euro posłów :) Ehh zoi putana!

Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegne od tematu. Mam pytanie do Mumineka czy plug do monsterka kupiles z laminatu i jaka jest jego cena nom i spytam sie jeszce o crush pady gdzie je nabyles ? Pozdrawiam

 

pług jest z laminatu zrobiony u chłopaków z Plasbiku (http://www.plastbike.pl/) a dogadaliśmy się razem z malowaniem (a przy okazji pomalowali mi dodakowo nakładkę na siedzenie). Crash pady zamówiłem z Krakowa od p. Janusza Wos (mail [email protected]), który też ogłasza się na Allegro

 

Potrzebuję średnicę wewnątrz tłumika i wylotu...

 

Pozdrawiam

Seba

wysłałem Ci na prywatny adres troche informacji - nie wiedziałęm jak opublikować to co zpisałem

pozdrawiam,

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mumninek, moze nawet podzikuje osobiscie bo widze ze bywasz w Łomży:). Wlasnie zastanawiam sie nad kupieniem crush padow i plugu ale w moim modelu troszke utrudniony jest montaz.

 

to skontaktuj się z z p. Januszem - coś może Ci doradzi. A Ty też bywasz (jeśteś) w Łomży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duc. w Sztanach zawsze ma renome- bo 1098 S- to juz koszt pow. 19000 $, Trikolor(takiego mam basseta:-)) )pow. 25000 $, a Desmoseidici- 65000 $.

A crash pady do tych SS 750- Terblanchea- to rzeczywiscie potrzebne kombinacje alpejskie- nie lepiej sie nie przewracac?Jak przewrotka podczas dosc szybkiej jazdy to i tak crashpad nie pomoze- a jak gleba parkingowa- to wlasnie "kierownik" najwiecej robi szkod.

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bywam w Łomży :D Teraz nawet jestem caly czas ! Problem z crusch padami jest tego typu ze moj ss to wersla nuda i owiewka konczy sie w miejscu gdzie powinien byc zamontoway crush pad. Wiec fatalnie bedzie wygladal tak pocieta owiewka. Cos pomsle ... nom a plug niewiem czy wizualnie bedzie pasowal ale mam jeszce troszke czasu zanim snieg stopnieje :biggrin:

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nom a plug niewiem czy wizualnie bedzie pasowal ale mam jeszce troszke czasu zanim snieg stopnieje :flesje:

 

co do ewentualnej przymiarki pługa - sugeruję spotkanie z chłopakami na jakimś Motobazarze. Wtedy zawsze mają kila plastików i coś można dobrać i przymierzyć do sprzeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ewentualnej przymiarki pługa - sugeruję spotkanie z chłopakami na jakimś Motobazarze. Wtedy zawsze mają kila plastików i coś można dobrać i przymierzyć do sprzeta :)

O to dobry pomysl. Czy tych z motoplastu mozna w Wawie na motobaza spotkac ? Juz wlazilem na ich stronke i faktycznie w ofercie jest taki plug.

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Rysiek tez bedziem na Motobazarze w Warszawie , a to cos kupic trzeba, a to cos sprzedac.

Ja mysle kupic sobie jakis gadzet Ducati- moze czapkie, albo cos innego(tanie endurko??)- ja tam mam szczescie i zawsze cos tam kupie i okazyjnie( ostatnio kupilem od jakiegos dziadka nowe buty Frank thomas za 110 zl- cena sklepowa 750 zl :-))) ) .

Moze na przelomie juz cieplo bedzie to przyjade Klekotkiem:-)) .

A jesli chodzi o Motoplast- to nie specjalnie dokladnie robia owiewki-jeszcze chlopaki musza sie uczyc- wiem bo "pasowalismy" ich elementy cbr 600- i lipnie wyszlo- trza bylo oryginalny stelaz"lekko" modyfikowac, a i tak jajca wyszly- obok lampy dziura "jak po ksiedzu".

Wydaje mi sie ze komplet ich owiewek do danego motocykla to tak- ale z tym pasowaniem podrobek do reszty oryginalu to juz roznie...

Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Janku ostatnio synek mojego brata (5 lat ) powiedzial dziadek na mogo kolege lat 41. Wiec jeszce 2 lata i na motobazarach na Ciebie beda gadac ze kupili cos od dziadka :icon_rolleyes:. Czapka Ducati fajna widzialem na allegro, dostalem taka od kobiety :icon_rolleyes:

 

http://www.allegro.pl/item162545031_fila_d...z_daszkiem.html

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...