Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... no to może sie kolega zdecyduje czy ST czy turystyk? :tongue:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie... Planuję zakup motocykla. Mam monstera m 900 ... świetnie mi się nim jeździ ale szukam czegoś bardziej do turystyki ... Interesują mnie 2 modele ... ST3 i ST4... Miał ktoś może okazję pojeździć tymi 2 modelami i jest w stanie coś powiedzieć na temat różnic ? Ducati szybko odeszło od produkcji silników 3 zaworowych .... Coś było z nimi nie tak ?

 

Hej,

 

Zerknij na posty sprzed roku (maj/czerwiec) Pablo pisał sporo o ST, kiedy ja się przymierzałam do zakupu. Sama wymadrzac się nie bedę, bo na ST3 nawet nie siedziałam ;)

 

Hmm... no to może sie kolega zdecyduje czy ST czy turystyk?

 

Horb, My juz wiemy że wg Ciebie ST to ścigawka...

I że od przejażdżki na tej "ścigawce" Ci sie Ducati zachcialo.

A w ogóle to sie nie znasz. :icon_razz:

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horb, My juz wiemy że wg Ciebie ST to ścigawka...

I że od przejażdżki na tej "ścigawce" Ci sie Ducati zachcialo.

A w ogóle to sie nie znasz. :icon_razz:

ST z turystyką jak dla mnie ma niewiele wspólnego.

A czy ja mówię że to złe moto jest?? Całkiem fajnie się na ST jeździ, tylko jak dla mnie zbyt prowokuje do odkręcania gazu. :crossy:

I zdecydowanie ST3 i ST4 po lifcie bardziej mi się podobają.

Nigdzie nie pisałem, że się znam. :tongue:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam turystyka .... szukam motocykla, który będzie się do tego nadawał bardziej niż monster ... akcesoryjne kufry etc.

A to wybór jak najbardziej słuszny. :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam turystyka .... szukam motocykla, który będzie się do tego nadawał bardziej niż monster ... akcesoryjne kufry etc.

 

 

Nie sugeruj się docinkami tego złośliwca - Horba. On do mojej ŚlicznoTki pije. I nabija się odkąd kupiłam.

Poza tym ST do turystyki się nadaje: Pozycja wygląda na niewygodną, ale nawet mnie wystarczy się zatrzymywać tyle, co na tankowanie i problemów z bólem tyłka nie ma. Horb już nie pamięta jak zapomniał, że ST to nie enduro i mnie przez jakieś szutry przeciągnął. ;) Jak ja dałam radę, to każdy da.

O kufrach nic nie powiem, bo nie mam.

Też się z Monstera przesiadłam. ST nie jest tak ładny (nic nie dorównuje Monsterowi pod katem urody), ale STkiem będziesz zachwycony pod kątem jazdy.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie S4R. Czy można tym potworem latać na gumie, nie jeździłem, ale wiem, że jest piekielnie mocny no i lekki. Czy smarowanie jest do tego przystosowane? Nie zatrze silnika, czy jakieś inne szkody?

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrze.

w ogóle Ducati to kaszana... nie ma to jak dobra ceberka :icon_mrgreen:

 

Świete słowa. :notworthy:

Jak kocham Ducati, tak się z tym muszę zgodzić.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takim się rozglądam od 2 miesięcy ... Na naszym Alledrogo nie ma szans .... pozostaje Mobile.de Może znacie kogoś kto ściąga za dobre pieniądze ? Interesują mnie ostatnie roczniki ...( http://image.sportrider.com/f/9070384/146_0502_05_z+ducati_st4s+.jpg )

( http://www.ducatinewstoday.com/2010/03/wallpaper-wednesday-ducati-st4s/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że ST3 i ST4 po lifcie prezentują się rewelacyjnie. :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...