Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, soczewki to porazka. Dlatego zalozylem ksenon: http://www.allegro.pl/item760035962_xenony...tor_skuter.html , cieniutka przetwornica kosztuje ok 140zl. Polecam, koles z mojego Gniezna wiec nie ma problemow.

Pzdr,J

 

POpieram, jak zobaczyłem to w 998 Jacka to stwierdziłem, że dokładnie o taką poprawę chodzi. Oryginalnie na mijania w moim 996 też nic nie widać nocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli.. dopiero widze, ze jestes niezidentyfikowany na forum ;-].

Juz poprawiamy :flesje:

 

Musieli.. dopiero widze, ze jestes niezidentyfikowany na forum ;-].

Juz poprawiamy :flesje:

Tak- to 'tanie pieniadze' a efekt naprawde rewelacyjny.

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie mylę to własnie ze wzgledu na słabe oswietlenie 916 na rynku któregos państwa była homologowana z kwadratowa lampą. Nie jestem pewien, ale cos mi sie australia kojarzy.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo okulary się Wam Staruchy kłaniają... a ja byłem dzisiaj na okresowych badaniach i wsio mam O.K. zdrów i gotów do obrony Ojczyzny...tralalaaa...Pozdr. Janek.

 

Teoś po prostu doczepiali taką prostokątną lampkę jak kiedyś halogeny w m"maluchu" i homologacja szła...J-748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wracałem nocą od Ryśka kiedyś Hondą CB 750 SOHC i tak przy 140 pizło mi światło... hardkor total....dobrze, że księżyc świecił...hahaha...

No nie jest rewelacyjne światło w 748, a w 999 jeszcze słabsze się wydaje, ale trzeba na wsio brać poprawkę i nocami jeździć spokojnie, a w ogóle to czemu się po nocach szwędacie! Do domu hizo... :icon_mrgreen: :biggrin:

P.S Hizo- znaczy najszybciej jak się da już nie ma szybciej niż hizo...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Ducatisti.....jak tak czytam co mi wypisujecie...to ........jeszcze bardziej sklaniam sie ku włoskiej marce. Indywidualnosc,te "brutalne cechy" :)

Ktoś wspominał żebym zainteresował się S2r w 1000ccm ale jednak ma obawy przed momentem obrotowym

 

Zakręcony Wariacie,

 

to może Monster 696 lub 695?

Jest tylko jeden problem - żaden z nich nie jest brutalny :) Niemniej obydwa 'charakterne' i nie dla każdego :)

696 ma 67 Nm przy niecałych 8000 obrotów.

Mogę dać usiąść i obejrzeć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu. Dwa dni temu zrobiłam pierwszy krok w stronę nowego moto - wystawiłam swój na sprzedaż. Jak na razie wczoraj był chętny, ale za mało chciał dać, nie sprzedam swojego Bandziora za grosze, bo wiem co jest wart i że nie był katowany. Niech jedzie kupić tańsze od jakiegoś szaleńca to tylko na kole jeździł ;) Ale pełna nadziei czekam ;D Co do klekoczącego sprzęgła, to nikt się nie będzie śmiał - nie jeżdżę z tryskającymi jadem wężami, tylko z przyjaciółmi, a miłością do suchego sprzęgła zapałałam rok temu, gdy pierwszy raz usłyszałam ST... Mój chłopak jeździ XX ale stwierdził, że jak ja kupię Monstera to on też się na Ducata w końcu przesiada bo nie wytrzyma jak ja będę mu pod uchem klekotać tak pięknie. Czy ta oferta od dziewczyny z Jarocina nadal aktualna? Nie mogę odnaleźć :icon_rolleyes: CO do tego, że to wymagający sprzęt, to za każdym razem gdy wzdycham do któregoś na allegro mój TŻ uprzedza i szkoli, że już sobie nie poodkręcam jak Bandziorkiem, bo w sekundę mnie na moto nie będzie ;D Ale wie przecież, że ja grzecznie jeżdżę, spokojnie ;D

Edytowane przez bika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...