Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Apel do wszystkich Desmomaniaków z naszego forum, jakiś czas temu kilka stron wcześniej jakiś forumowicz pisał że jego kolega ma do odstąpienia mate szklaną w rolce która mu została w nadmiarze po jakiejś robocie ,podejżewam że moderator go wywalił z nakazem umieszczenia posta w dziale giełda a teraz nie mogę tego znaleźć .Był tam też dołączony link ze zdjęciem. Jestem zainteresowany tą matą bo mi się już kończy do przeróbek Dukatowych kominów ,jeśli ktoś coś wie kto to był niech kliknie na forum, priwa lub gg.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore tego co ma 1,6M i altek 3 fazowy :icon_razz: ...

Bo nie wiem czy lewa od strony patrzącego na rozdającego, czy lewa z prespektywy rozdającego :icon_mrgreen: :icon_razz:

Pozdr. Janek 748 S.

 

 

Wielkie dzięki za pomoc :bigrazz:

 

Panowie, nie mam centymetra ze sobą :( na altkach 3 fazowych się nie znam. Tylko napisy na bokach motocykli widać

 

Jacku, ten gość ma jedną lewą rękę (zawsze jest lewa) i jedną prawą rękę (zawsze jest prawa) i czy stanę z boku koło niego, czy z tyłu, czy też przed nim to w lewej ręce jest 996 a w prawej jest 916.

Tak więc która lewa czy prawa ?

 

pozdrawiam

balzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takich lewusow, ktorzy maja tylko jedna 'bardziejprawa' ;-]. A tak powaznie- bralbym 996 bo teoretycznie lapsza powinna byc ale wszystko- wiesz, zalezy od stanu technicznego. 996- nowsza, 916-starsza. Masz/macie cos na oku? Podeslij fotki czy linki, zobaczy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takich lewusow, ktorzy maja tylko jedna 'bardziejprawa' ;-]. A tak powaznie- bralbym 996 bo teoretycznie lapsza powinna byc ale wszystko- wiesz, zalezy od stanu technicznego. 996- nowsza, 916-starsza. Masz/macie cos na oku? Podeslij fotki czy linki, zobaczy sie.

 

 

.....tak se tylko patrze.

Moje "ślicznotki" chyba nie mógł bym zdradzić. Z drugiej strony pod choinka nic nie leży a święta tuż tuż.

Wszyscy wiedzą że święta bez prezentów to nie Święta. Jak sobie coś tam szybciutko nie podrzucę to będzie klapa na całego :icon_razz:

 

Link prześlę Ci na priva :-))))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....tak se tylko patrze.

Moje "ślicznotki" chyba nie mógł bym zdradzić. Z drugiej strony pod choinka nic nie leży a święta tuż tuż.

Wszyscy wiedzą że święta bez prezentów to nie Święta. Jak sobie coś tam szybciutko nie podrzucę to będzie klapa na całego :icon_razz:

 

Link prześlę Ci na priva :-))))))))

To wez oba i jedno mozesz mi podrzucic, bo pod moja choinka tez pustki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac 1,6M to nie pomiar w metrach- tylko kod komputera :icon_mrgreen:hahahihihi...

Lepszy jest 996( nie mylic z 996 w wersji 916 SP), poniewaz jest ulepszona wersja 916 z nowszym komputerem i lepszym ładowaniem, dodam że napewno ma poprawione dźwigienki zaworowe, chyba ze kolega Balzac miał na myśli wersje 996R - pierwsza wersja silnika Testastretta- z kompem 5,9, albo zeby mial specjalny komputer z wyświetlaczem z wersji RS - ale bez 100 tys. tugrików nie przejdzie ta wersja- hahaha...

Chyba że znalazł wersje specjalna motocykli- wyskalowaną 1:18- to wtedy Balzac zrobi hihihihii...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac 1,6M to nie pomiar w metrach- tylko kod komputera :icon_mrgreen:hahahihihi...

Lepszy jest 996( nie mylic z 996 w wersji 916 SP), poniewaz jest ulepszona wersja 916 z nowszym komputerem i lepszym ładowaniem, dodam że napewno ma poprawione dźwigienki zaworowe, chyba ze kolega Balzac miał na myśli wersje 996R - pierwsza wersja silnika Testastretta- z kompem 5,9, albo zeby mial specjalny komputer z wyświetlaczem z wersji RS - ale bez 100 tys. tugrików nie przejdzie ta wersja- hahaha...

Chyba że znalazł wersje specjalna motocykli- wyskalowaną 1:18- to wtedy Balzac zrobi hihihihii...

Pozdr. Janek 748 S.

 

Janku skąd Ty to wszystko wiesz ???

"Poprawione dźwigienki zaworowe, komp 5,9, specjalny komputer, wyświetlacz z wersji RS ?"

 

Anglo-języczni mówią; God bless ignorance!

 

Czyli ten z lewej ręki lepszy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiem z książek pod moim wymyślonym tytułem: "The Best Bike of the World"...

Myśle że 996 bedzie lepszy, w razie jak kupisz jakikolwiek musisz przyjechać ,na Jedwabne, dam Ci pare rad dotyczących użytkowania Bestyjek...weż tylko sobie jaki notes...Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ałkcja , może jakby mał który problem ze swoją elektroniką w Dukacie to może oni by co ugryźli w końcu przynajmniej z wyglądu to tsamo co w Ducati

 

http://www.allegro.pl/item490748067_komput...59_naprawa.html

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dam Ci pare rad dotyczących użytkowania Bestyjek...weż tylko sobie jaki notes...Pozdr. Janek 748 S.

Notes????

Weź Balzac zeszyt A4 100kartkowy i pisz drobnym maczkiem, to może się wszystko zmieści :icon_mrgreen:

A ta pani to z lewego czy prawego rękawa wyczarowana???

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...