Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dajze spokoj- zartowalem z tym opoznieniem...A i Rycho dzwonil i podziwial Was za hardosc du.... y i twardosc charakteru- ze zimno Was nie zmoglo- Franek w tych skorzankach to nie robiloby Ci roznicy na biegun jechac hahahahahaha :) Dobrze ze szczesliwie dotarlista...Pozdr. Janek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek w tych skorzankach to nie robiloby Ci roznicy na biegun jechac hahahahahaha :icon_mrgreen:

Nie znasz się. Mam w środku taką dużą grzałkę, uruchamia się, kiedy wsiadam na Duka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wsie Ducatisty maja takie grzaleczki :-))) ...

Ale generalnie jadac z duza szybkoscia po sliskich zakretach tez mozna sie podgrzac:-))), ewentualnie jadac bezposrednio za Ducatistka :icon_mrgreen: :) POzdr. Janek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie jadac z duza szybkoscia po sliskich zakretach tez mozna sie podgrzac:-)))

Skoro już o tym mowa, powrót był ciekawy, Balzac świadkiem :flesje:

Więc, Janku, wrzuć namiary na amor skrętu, o którym rozmawialiśmy, bardzo się przyda :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z naszego wyjazdu do Moto-Stodoły już jest....

Aczkolwiek nauczony pewnym doświadczeniem i pouczeniem administratora wrzuciłem info tam gdzie "maniacy" się w sieci spotykają

Czyli tutaj :-)

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

franekfilm, jannikiel, gomez, jeżeli prześlecie mi swoje maile wyśle Wam zdjęcia w większej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z naszego wyjazdu do Moto-Stodoły już jest....

Aczkolwiek nauczony pewnym doświadczeniem i pouczeniem administratora wrzuciłem info tam gdzie "maniacy" się w sieci spotykają

Czyli tutaj :-)

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

franekfilm, jannikiel, gomez, jeżeli prześlecie mi swoje maile wyśle Wam zdjęcia w większej rozdzielczości

 

Hahahaha, super opisy pod fotkami :wink:

P.S. To, że Janek przerzuca się na HD miało pozostać tajemnicą, nie pamiętasz???

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha...opisy extra...Dobra chlopaki ide spac/ albo babe klepac:-)))

Pozdr. [email protected]

 

 

Heh, jak zwykle ProfiBalzac wie co fotografowac ;-]. Opisy ekstra...ale chyba zabraklo przy jednej Twojej fotce z Harley'em " Janek haftuje', hahahaha. Fajnie jest chlopaki- trzeba sie pocieszac lokalnymi poki co wypadzikami i spotkankami. Forza Kuzyni! :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby któryś z kolegów widział gdzieś (w realu czy na aukcji) zbiornik do 848/1098 to niech mi da znać...

szukuję moją piękność na tor w malowaniu Xeroxa (pozazdrościłem Prezesowi) i nie chciałbym szpecić oryginału...

kolor obojętny - i tak idzie do malowania...

 

wczoraj przelicytowali mnie na jebaju... a zbiorniczek poszedł za 350 EUR... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Powsinie pod hotelem Mrówka widziałem czerwone 999, a kilometr dalej czarny monster s4 chyba. Ktoś z forum?

 

Jak nie jak tak :icon_eek:

Potem dobił do nas jeszcze jeden monsterek (czerwony) i zrobiliśmy szybką przelotówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem dobił do nas jeszcze jeden monsterek (czerwony) i zrobiliśmy szybką przelotówkę :)

Widziałem go na ul.Rosoła, z plecaczkiem jechał.

Dajcie znak kiedyś, to razem pośmigamy :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...