Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie Rubben że sie wkońcu zdecydowałeś. Możesz zdradzić na jakiej cenie stanęło? Mam nadzieje,ze moje wrażenia z kontaktu z tym moto nie różniły się znacznie od Twoich.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zakupiony MULTISTRADA 1000DS rok 2003 teraz szukam konkretnych info na temat laluni czyli serwisówki ewentualnie może ktoś kto tym jeździ chciałby się spotkać dla porównania.

 

 

Sprubuj poszukać tak jak ja serwisówek i innych spraw na Emule tym samym do ściągania muzy i filmów,może coś znajdziesz,mi się udało

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po forumowej przerwie.

 

Musze sie rozstac z moja maszynka:

 

http://otomoto.pl/ducati-748-s-monoposto-M987284.html

 

Jezeli ktos jest zainteresowany, lub zna kogos kto jest - bardzo prosze o kontakt. Motocykl jest perfekcyjnie utrzymany co moze potwierdzic czesc krakowskich klubowiczow. A prezes na pewno moze potwierdzic, ze ja jezdze tylko cukiereczkami i glownie zajmuje sie woskowaniem i dopieszczaniem motocykla. Zgodnie z ogloszeniem motocykl ma nowe opony Michelin Power 2CT (dwa komponenty - mam dowod zakupu), a wczoraj motocykl zawiozlem do krakowskiego serwisu ducati na duuuzy przeglad przy 20 000km - mimo ze przebieg jest tylko 17 000, ale chce sprzedac pewny motocykl. Przeglad bedzie udokumentowany, stare czesci do wgladu, wszystko wbite w ksiazke serwisowa. Do motocykla komplet dokumentow.

 

Zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec pomoc bedzie wynagrodzona czyms w kwadratowej butelce :-)

 

Pozdrawiam

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie udalo sprzedac mojego ss-a 750,

Przymierzam sie wlasnie do multi z DucatiStore Warszawa. Jak na razie sprawy bankowe sie toczą ale bankowi najwyrazniej sie nie spieszy. Jak beda jakies fotki niezwlocznie umieszcze.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No fajnie Rubben że sie wkońcu zdecydowałeś. Możesz zdradzić na jakiej cenie stanęło? Mam nadzieje,ze moje wrażenia z kontaktu z tym moto nie różniły się znacznie od Twoich."

 

Cena się nie zmieniła a wrażenia? - hmm, zajebiste troszkę jeszcze się przyzwyczajam do tego stukotu i oduczam się wrażenia że zaraz się rozleci ale na razie super. Teraz wymieniam płyny i i oleje potem chyba paski i reszta. jeszcze muszę kupić parę rzeczy a może ktoś ma kierunki led i lampę na tył bo sę zmieniał na tył.

 

Jaki olej będzie najlepszy może być CASTROL 10W 50 R4? DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chwilę forum nie było, a tu tyle sie działo. Gratuluję zakupów i sprzedaży :(

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zerknąć na post #5771. Chodzi mi o te wydechy. Po tej przerwie mój post jakoś umknął a zależy mi na waszej opinii.

Pozdr

 

Moje zdanie znasz - do DS w kolorze czerwonym to carbony puszczone standardowo dolem. Ladnie i funkcjonalnie. Oczywiscie Termi :-) A amor skretu juz ma drugie miejsce na liscie zakupow? :( Myslalem ze kolejnosc jest 1. Amor skretu 2. Wydechy

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerzak- współczuję Ci, że musisz takie cudo sprzedać... :)

 

Z chęcią bym ją nabył, ale jeszcze za wcześnie na mnie. Życzę Ci abyś znalazł klienta, który doceni ile pasji włożyłeś w ten motocykl :(

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerzak- współczuję Ci, że musisz takie cudo sprzedać... :)

 

Z chęcią bym ją nabył, ale jeszcze za wcześnie na mnie. Życzę Ci abyś znalazł klienta, który doceni ile pasji włożyłeś w ten motocykl :(

 

Dzieki Boa, mam nadzieje, ze maszynka trafi w dobre rece :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas zmiany oleju w multistradzie trzeba coś odpowietrzać bo tak miałem w tdm-ce czy tylko wylać i wlać nowy? dzięki i ile go tam idzie tylko nie piszcie tyle ile zlejesz :)))

 

(HALO MODERATORZY) czy forum już działa normalnie bo nie mogę wejść na profil i do innych tematów a w domu na własnym kompie w ogóle nie wchodzi.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas zmiany oleju w multistradzie trzeba coś odpowietrzać bo tak miałem w tdm-ce czy tylko wylać i wlać nowy? dzięki i ile go tam idzie tylko nie piszcie tyle ile zlejesz :banghead:))

 

(HALO MODERATORZY) czy forum już działa normalnie bo nie mogę wejść na profil i do innych tematów a w domu na własnym kompie w ogóle nie wchodzi.

 

 

Po rozdrzaniu silnika wylać stary olej i wlac nowy, korek jest z prawej strony silnika kolo czujnika ciśnienia. W manualach podają 3,9 litra ale zawsze cos starego zostaje wiec obserwuj w wzierniku. Ja przy wymianie wlewam jeszcze troche oleju do filtra oleju :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozdrzaniu silnika wylać stary olej i wlac nowy, korek jest z prawej strony silnika kolo czujnika ciśnienia. W manualach podają 3,9 litra ale zawsze cos starego zostaje wiec obserwuj w wzierniku. Ja przy wymianie wlewam jeszcze troche oleju do filtra oleju :biggrin:

 

 

Dzięki, więc jutro do pracy, a może wiecie gdzie jest dobrze w wawie wstawic moto na wymianę pasków i regulację może do Cafe Racer czy lepiej nie, ktoś inny może się lepiej zna - jaka cena regulacji i wymiany.

 

Ile kosztujaą spręrzynki przy sprzęgle i podkładki je trzymające. dzięki

 

ps. jak się ustawia zegary w multistradzie są A i B ale jak na przykład przestawić z mil na km i może coś jeszczę można tymi przyciskami zrobić ciekawego przy użyciu specjalnych kombinacji np. skasować błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. jak się ustawia zegary w multistradzie są A i B ale jak na przykład przestawić z mil na km i może coś jeszczę można tymi przyciskami zrobić ciekawego przy użyciu specjalnych kombinacji np. skasować błędy.

 

Witam

RuBBen

troche tu jest do tłumaczenia z tymi klawiszkami - trzeba to zobaczyć na obrazkach - zgraj sobie eMulem czy czymkolwiek podobnym manuale - nie prześlę bo pliki za duże a tłumaczenie jeszcze dłuższe.

do wiekszej multi jest tego dużo - gorzej z 620tkami :biggrin:

albo zobacz sobie tu

linku Linku

 

Pozdrawiam VDQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, więc jutro do pracy, a może wiecie gdzie jest dobrze w wawie wstawic moto na wymianę pasków i regulację może do Cafe Racer czy lepiej nie, ktoś inny może się lepiej zna - jaka cena regulacji i wymiany.

 

Ile kosztujaą spręrzynki przy sprzęgle i podkładki je trzymające. dzięki

 

ps. jak się ustawia zegary w multistradzie są A i B ale jak na przykład przestawić z mil na km i może coś jeszczę można tymi przyciskami zrobić ciekawego przy użyciu specjalnych kombinacji np. skasować błędy.

 

NA paski,wymianę oleju itp.przyjedż do mnie do Twierdzy Modlin ,u mnie masz możliwość podłubać sobie samemu z moją pomocą jeśli jeszcze czegoś nie robiłeś,w serwisach zapłacisz duuuużo więcej a przy wymianie olei w Ducach nie trzeba nic odpowietrzać ale trzeba wykręcić smok oleju siatkowy,rurkowy u mnie jest to pod ampul 14mm który posiadam ,w celu wyczyszczenia i sprawdzenia czy niema na nim opiłków niedajbógi moje ST4S ma identyczne liczniki jak twój to ci pokaże jak przestawić na km z mil i pokaże ci jak obsługiwać inne parametry,jestem w domu popłudniami i w łikend,506436737 moge mieć wyłączony to znaczy że bywam gdzieś gdzie nie moge mieć telefonu ale po południu zawsze odbiore

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...