Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

skoro tak sobie wszyscy życzymy to i ja (Muminek) podrzucę swoje (znaczy od mojej rodzinki :flesje: ) życzenia mokrego jaja, spokoju i radości ducha i wielu pozytywnych wrażań z jad na sprzętach :wink:

 

A i mała historyjka - poszliśmy sobie z rodzinka do Kościoła poświęcić małe co nieco. Stoimy sobie tak, a tu nagle słyszę piękne klekotanie sprzęgła i bas z tłumików. Oglądam się za siebie a tu piękne 1098 podjeżdża i aż mnie normalnie przytkało, tak to pięknie wyglądał i brzmiało. I mi się łezka zakręciła, bo Kolega chyb asię uczył jeździć (bez urazy tak to wyglądało, bo była obstawa w postaci czarnego katamaranu)

 

Wesołego Alleluja

Muminek, Muminkowa i dwoje małych Muminków

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znam owego właściciela 1098 i mam nadzieję, że rozsądek będzie go prowadził przez ulice wawy i nie tylko

 

 

 

Tak- wiem, ze Go znasz. Miejmy nadzieje jednak, ze "nowodukatowi" maja tyle rozsadku aby sie nie potrzaskac na swoich kolejnych drogich gadzetach, a przynajmniej nie uszkodzic innych... jak juz wczesniej wspominalem- Wawa jest dobrym rynkiem na sprzedaz nowych Ducati, a to jest na to najlepszy przyklad :clap: . Pozdrow serdecznie "Pania Spiaca na Motocyklu" :banghead: Wesolych jajek Koral :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma doswiadczenie z oponami Metzeler ME Z4 ? Podobno niezle sie sprawdzaja w ST2. Interesuja mnie opinie na temat opon o bardziej sportowym charakterze, niedlugo czeka mnie wymiana a chcialbym zaopatrzyc sie w cos o dosc dobrej przyczepnosci.

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma doswiadczenie z oponami Metzeler ME Z4 ? Podobno niezle sie sprawdzaja w ST2. Interesuja mnie opinie na temat opon o bardziej sportowym charakterze, niedlugo czeka mnie wymiana a chcialbym zaopatrzyc sie w cos o dosc dobrej przyczepnosci.

W.

 

 

Mialem kiedys przyjemnosc ( lub raczej 'nie') przejechania sie na nich. Moje subiektywne odczucia byly takie, ze slizgie sa jak cholerka. Polecam Michelin Pilot Road 2TC lub Pilot Power. Kpl. Road jak i Power mozna chyba je dostac od 1000zl. Sam mam Power'y i nie zmienie na inne a Road'y sa takze podobniez wysmienite i do tego jeszcze lepsze na mokrym. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt dla Was wszystkich!!! Zeby nas Jezus przeprowadził w jednym kawałku przez ten sezon!!!

Pozdro

 

P.S. Ta reklama jest hardcorowa. Zaraz napisze do Bolonii z pytaniem czy jest autentyczna czy ktos zmontował w domu i wrzucił na YouTube

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak sobie wszyscy życzymy to i ja (Muminek) podrzucę swoje (znaczy od mojej rodzinki :P ) życzenia mokrego jaja, spokoju i radości ducha i wielu pozytywnych wrażań z jad na sprzętach :biggrin:

 

A i mała historyjka - poszliśmy sobie z rodzinka do Kościoła poświęcić małe co nieco. Stoimy sobie tak, a tu nagle słyszę piękne klekotanie sprzęgła i bas z tłumików. Oglądam się za siebie a tu piękne 1098 podjeżdża i aż mnie normalnie przytkało, tak to pięknie wyglądał i brzmiało. I mi się łezka zakręciła, bo Kolega chyb asię uczył jeździć (bez urazy tak to wyglądało, bo była obstawa w postaci czarnego katamaranu)

 

Wesołego Alleluja

Muminek, Muminkowa i dwoje małych Muminków

 

 

 

Klubowicz mi opowiadal o gostku co kupil swiezo 1098 w Wawie i zapytany czy wybierze sie do Bialego Kosza- odpowiedzial...ze Duke kupil 'na Warszawe' bo drogi w Polsce sa nierowne....Coz powiedziec- tanio pewnie bedzie mozna kupic Duke po lanserskim szlifie za jakis czas ;-[.

Tym optymistycznym akcentem zyce Wam Drodzy Przyjaciele wesolych i mokrych jajek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicz mi opowiadal o gostku co kupil swiezo 1098 w Wawie i zapytany czy wybierze sie do Bialego Kosza- odpowiedzial...ze Duke kupil 'na Warszawe' bo drogi w Polsce sa nierowne....Coz powiedziec- tanio pewnie bedzie mozna kupic Duke po lanserskim szlifie za jakis czas ;-[.

Tym optymistycznym akcentem zyce Wam Drodzy Przyjaciele wesolych i mokrych jajek :banghead:

 

 

Myślę, że znam owego właściciela 1098 i mam nadzieję, że rozsądek będzie go prowadził przez ulice wawy i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma doswiadczenie z oponami Metzeler ME Z4 ? Podobno niezle sie sprawdzaja w ST2. Interesuja mnie opinie na temat opon o bardziej sportowym charakterze, niedlugo czeka mnie wymiana a chcialbym zaopatrzyc sie w cos o dosc dobrej przyczepnosci.

W.

Kolega kiedyś jeżdził na Metzelerach i tak jak je założył tak szybko zciągał-ślizgały sie jak cholera,tak troche dziwnie -bo niby trzymały a nagle wpadały w niekontrolowany uślizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo w necie mozna znalezc bardzo dobre opinie o Metzelerach z4, no ale widocznie przeprowadzajacy testy biora pod uwage jakies inne kryteria przy ocenianiu opon...

Ja chwilowo jezdze na Dunlopach Sportmaxach, ale nie jestem z nich zbyt zadowolny. Zdarzalo mi sie tracic przyczepnosc przedniego kola przy mocnym hamowaniu, albo tylnego przy dodawaniu gazu, wszystko na suchym asfalcie. Ta koniecznosc czestego uwazania, kiedy opony traca przyczepnosc, jest na dluza mete meczaca i powolki tesknie za zaufaniem do opon ;)

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicz mi opowiadal o gostku co kupil swiezo 1098 w Wawie i zapytany czy wybierze sie do Bialego Kosza- odpowiedzial...ze Duke kupil 'na Warszawe' bo drogi w Polsce sa nierowne....Coz powiedziec- tanio pewnie bedzie mozna kupic Duke po lanserskim szlifie za jakis czas ;-[.

 

Kilku desmomaniaków już się szykuje na tą 1098... ;)

 

Ale poważniej - aby tylko użytkownikowi tej 1098 nic się nie stało... :buttrock: Lans lansem ale życie jest tylko jedno...

 

A ja chyba do Białokosza się wybiorę... A2 kusi... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo w necie mozna znalezc bardzo dobre opinie o Metzelerach z4, no ale widocznie przeprowadzajacy testy biora pod uwage jakies inne kryteria przy ocenianiu opon...

Ja chwilowo jezdze na Dunlopach Sportmaxach, ale nie jestem z nich zbyt zadowolny. Zdarzalo mi sie tracic przyczepnosc przedniego kola przy mocnym hamowaniu, albo tylnego przy dodawaniu gazu, wszystko na suchym asfalcie. Ta koniecznosc czestego uwazania, kiedy opony traca przyczepnosc, jest na dluza mete meczaca i powolki tesknie za zaufaniem do opon :bigrazz:

W

 

 

 

 

Widze, po tym co piszesz, ze jestes zdecydowany na zakup. Pytasz to ludzie odpowiadaja wiec sie nie dziw, ze niekoniecznie musza miec Twoje zdanie. Testy niemieckich opon sa najlepsze w niemieckich mediach- jeszcze nie widzialem aby nie bylo jakiegos ME czy innej w pierwszej trojce. O jakich kryteriach piszesz w pierwszym zdaniu? Ludzie przedstawiaja swoje opinie a Ty z nimi polemizujesz? Trzeba zadawac inne pytanie: "kto jest zadowolony z ME Z4?" i nie bedzie sprawy. A w ogole to ile placisz za komplet i z ktorego roku bedzie? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie do właścicieli moto Ducati ( bądz osób które mają o tej marce pojęcie ). Chciałbym wiedzieć o awaryjnośći tych sprzętów Napiszcie jakie macie doświadczenia. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady dotyczace pisania postow, zostane jednak przy swoim sposobie.

Formuluje pytania tak, zeby z odpowiedzi dowiedziec sie rzeczy, ktore mnie interesuja. Informacje byly ciekawe i bardzo mi sie przydaly.

Co do decyzji kupna, to rzeczywiscie takowa juz zapadla, zdaje sobie bowiem sprawe, ze na obecnym komplecie nie pojezdze bez konca. :) Co do rodzaju opon i w drugiej kolejnosci miejsca kupna, to potrzebuje jeszcze sporo informacji i czasu.

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku desmomaniaków już się szykuje na tą 1098... :)

 

Ale poważniej - aby tylko użytkownikowi tej 1098 nic się nie stało... ;) Lans lansem ale życie jest tylko jedno...

 

A ja chyba do Białokosza się wybiorę... A2 kusi... ;)

 

 

Tak tak tylko uważaj z tą A2. Slalom między setkami tirów może być przyjemny ale niekoniecznie musi być bezpieczny. Z mojego okna widzę tę "autostradę" i czasami nią jeżdzę i krew mnie zalewa. Czasami jedzie tir za tirem i jeszcze się wyprzedzają bez najmniejszego sygnału. Z moich obserwacji wynika że największy ruch jest w piątki.

Pozdrawiam rodzinkę desmo...

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...