Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Oj, oj ciężko ciężko... to jest cienkościenny odlew ciśnieniowy..... :biggrin: grawitacyjnie nie nada.... :biggrin: ale może by to ze stali dorobić?

Trzeba tylko nieco zmodyfikować konstrukcję i bedzie hulać. Co do kosztów to nie potrafię powiedzieć, bo to trzeba po godzinach robić, ale na pewno z tysiaka a może i więcej bedzie to kosztować. Jest troche spawania, frezowania, wycinania, wiercenia i toczenia....

 

Devilku a zapomniałaś dodać że umiesz gaźniki czyścić i ustawiać...hłehłehłe :)

Muminek to szykuj się szykuj na przyjazd górali, trzeba te 2OO oblać dobrze... :D

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pozostaje mi wykartkować 3 tysiaki, zamówić i czekać z pół roku aż wyprodukują :biggrin:

 

no jeszcze jeden pomysł - możesz pogadać z "ludźmi" żeby Ci załatwili ;) jakiś inny motor z dobrym elementem na podmianę :D

 

Seba - co to jest to 200 bo mi nie pasuje do niczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2R to już zupełnie inny silnik. A drugiego Monstera 800 wydaje mi się że w Polsce nie ma. Tego modelu bardzo niewiele wyprodukowali.

 

no to chyba nie mam na razie kolejnych pomysłów - jedynie może przeszczep innego silnika, np 900 lub 1000? Może taniej będzie kupić taki silnik?

A tak przy okazji 1 czy 2 800 widziałem swego czasu w W-wie (kiedyś nawet zastanawiałem się nad zakupem takiego Monsterka z komisu w Bolborze)

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałaś że scitro jeszcze umie zagniecenia z baków wyciągać... hehehe... i bezpiecznik wymienić

No jakże mogłam pominąć tak istotny fakt :|

Z pokorą biję się w pierś (do wyboru w którą :P ), a winę niewinnie odkupię przy winie (może być nie-tanim ;) )

 

co do pomysłu naszeg oDiabełka - kurczę podoba mi się. Może przy okazji byśmy zrobili Ducatową szkółkę doszkalającą jazdy (sam bym skorzystał) i świadczyli usługi na wzór Grandysów

No ba! Pomysł przedni.

Kurs instruktorski już się robi (w grudniu mam egzama :flesje: )...

Tylko trochę szkoda Ducatków na szkółkę, no bo gleby, szlify itp :|

Chociaż... przynajmniej Seb będzie miał dużo roboty :clap:

 

Devilku a zapomniałaś dodać że umiesz gaźniki czyścić i ustawiać...hłehłehłe

No tak.. To dodam jeszcze, że umiem też: tańczyć, szyć, gotować, sprzątać, dawać... yyy, no takie tam babskie umiejętności, malować, tapetować, kłaść panele, psuć komputery, kurcze inwencji twórczej mi zabrakło... wiązać buty, wkurzać pana w warzywniaku, jak tak dalej będę się chwalić to bana dostanę :lapad:

Hiehie :bigrazz:

No ale a propos, ostatnio zrobiłam sobie wakuometry pierwsza klasa - no wprost miodzio i do tego komplecik wyszedł mnie jakieś 35 zeta :D Jak by ktoś chciał - się polecam :bigrazz:

 

Seba - co to jest to 200 bo mi nie pasuje do niczego?

No Muminku, 2oo to przecie nasze dwa najukochańsze kółeczka :bigrazz:

(no i taka tam knajpka w Wawie przy zachodnim, ale nie o niej tu... :)

 

Pozdrowionka

DeViLLeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zakasowałaś Janka Desmoklekota...hehehe :icon_eek: :icon_razz: ale na pewno nie umiesz baku mydłem zalepić :cool: (Janek bez urazy to żarcik...)

 

Wracając do sprzęgła Jag-a to chyba trzeba powiedzieć że Ducati lepiej wychodzi na suchych sprzęgłach.... :icon_razz: przynajmniej można dokupić kosze....

 

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie mojego kosza dodam że trzeci z kolej tokarz podjął się wyzwania i nawet stwierdził że to nic skomplikowanego i nie takie rzeczy dorabiał. Koszt ok 1 tys. zł plus materiał (jakieś 200-300 zł). Materiał to jakiś specjalny stop, zapomniałem nazwy. Lekki jak aluminium ale dużo wytrzymalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...