Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze na chwilkę do tych kominów z allegro, to mają one numery kat. 6460-6462, a jak się dowiedziałem do mojego mają być nr kat. 5940-5942. Czy ktoś z was ma może dostęp do starszych katalogu Leo??? i może to sprawdzić.

Hello

I own a Ducati Monster 600 to which a correct part no of the exhaust should be #5940-5942 (apparently)

I want to buy an exhaust from the 900 series Monster, to which the part no is #6460-6462

Considering that both models are using low-mount pipes, would the other exhaust fit mine despite being the different part no?

Appreciate your help with providing me with any relevant information

Kind regards

Robert

 

 

Robert, you'll be absolutely fine with the part number syou're interested in purchasing they do work on the 600.

 

Jon Bekefy

U.S. Technical Manager

LeoVince USA

1360 S. 49th Street

Richmond, CA 94804

[email protected]

t.510-232-4040

f.510-232-4141

 

czyli po naszemu - spoko, mozesz je kupic

jesli pamietam dobrze, to one byly CF za 1.400zl.......ja bym sie skontaktowal z facetem i zaoferowal mu mniej i zobaczyl co sie da zrobic. mialbys kominy przezajebiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Narazie coprawda nie wypowiadam się bo na zakup ukochanego monsterka przyjdzie pora po zimie jak już zdam prawko, które zacząłem dopiero wczoraj....

no to wstepne gratulacje sie naleza i czekamy na regularne sprawozdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilem od Rycha i jednak przy jablkach bylo malo pracy wiec pogonilismy na Grabnik do Rycha i zrobilismy DR 650 - i nawet zrobilismy nim przejazdzke probna(mala kiszke odwalilem przy skladaniu, ale przynajmniej Rycho moze sie posmiac od czasu do czasu ze mnie:-)) ).Sa juz plany u mnie na niedziele- jade z corka do brata w sobote, potem w niedziele po cichu jedziemy w 4 lby w trase terenowa samymi DR-ami-chyba ze bedzie lalo.

Sa tez plany co do tlumikow do mojego Klekotka- jak przyjechalem do Rycha to micha mi sie ucieszyla, bo Rychu wyciagnal tlumiki aftermarket glosniejsze do 748 firmy chyba F1- jak beda sie sprawowac obaczymy- srednica rur taka sama jak oryginal- tylko puszki z carbonu i przelotowe- jadnak maja tlumienie, wiec nie bedzie zle - tylko Rysiek nie bardzo ma ochote je skladac-bo chce u siebie w 749 zmienic na glosniejszy. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to życzę udanej jazdy - ja też za jakieś 2 godzinki pakuję się na Monsterka i lecę się przewietrzyć. :D

 

co do tłumików - to wydaje mi się, że w F1 nie ma ich w ogóle - zobaczę wieczorem w transmisji z Brazylji :D . Poważnie - jak jest okazja to trzeba zmieniać. Niestety Rysiek ma pierszeństwo jak widzę. Poza tym jak rozumiem zapadła decyzja, że zostawia sobie 749?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko melvin jestem tutaj prawie codziennie (na DMLu też) i śledze wasze posty. :D Narazie coprawda nie wypowiadam się bo na zakup ukochanego monsterka przyjdzie pora po zimie jak już zdam prawko, które zacząłem dopiero wczoraj. Ale bez obaw napewno mój nowy motorek to nie bedzie żadna japonia. Ale możecie być pewni że na punkcie ducati jestem tak zakręcony jak wy. A i mam wrażenie że będę jednym z młodszych posiadaczy ducati w polsce. :D

 

nie szkodzi, że jeszcz eniemasz prawka - ja muszę się przyznać 2 lata też jeździłem nielegalnie :D

Nie wiem czy widzaiłeś info od Dominika:

 

Dziś mi Jacek doniósł, ze w poznańskim Motorex jest jakaś mega okazja - SS750, 2002 roku, za nieco około 8500 zł!! Cena taka dobra bo zależy im na szybkiej sprzedazy maszynki.

Zainteresowanych odsyłam na ul. Bukowską w Poznaniu.

 

Może się zainteresujesz? :D

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - świetny z Ciebie Kolega, załatwiasz wszystko jak trza :D

No to Seba - teraz szybciutko drobnym truchtem po telefon, krótka rozmowa z właścicielem - dożynki cenowe, potem pupa na motor po sprzęty, szybka wymiana (z tego co u mnie wymieniali trwało to 10 min :D ) i masz super odlotowe basy na wydechu.

Potem pakujesz flaszeczkę w jedno pudełko i wysyłasz do Sydenj, a do mnie przesyłasz info, kiedy zapraszasz na piwko (może i ja jakoś tu pomogłem, ponoć w organizowaniu pracy jestem nie najgorszy :D )

Pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych tlumikach jest tylko wybite F1- no i slyszalem o takiej firmie tuningowej w USA-a Rychu chce najpierw u siebie zrobic glosne- a potem u mnie. Ma juz dawno kupiony oryginalny wydech 749 i juz rozpruty- jest duzo mozliwosci wybebeszenia- lecz jest jeszcze pare problemow techniczno-materialowych.

A gdzie moge kupic nity z nierdzewki 4-rki rotkie- potrzeba mi ok. 30 szt- najlepiej jak najszybciej internetem poczta(male gabaryty+ nieduza masa).PLIZZZ Help! Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkodzi, że jeszcz eniemasz prawka - ja muszę się przyznać 2 lata też jeździłem nielegalnie :D

Nie wiem czy widzaiłeś info od Dominika:

 

Dziś mi Jacek doniósł, ze w poznańskim Motorex jest jakaś mega okazja - SS750, 2002 roku, za nieco około 8500 zł!! Cena taka dobra bo zależy im na szybkiej sprzedazy maszynki.

Zainteresowanych odsyłam na ul. Bukowską w Poznaniu.

 

Może się zainteresujesz? :D

Kris

 

Przu szukaniu Monsterow - uwazajcie na kradzione!

http://www.piotr.glowaty.net/

 

P.S. Motorex to solidna firma i nie mam na mysli, ze to oni sprzedaja ten skradziony motocykl. Uprzedzam tak przy okazji, bo gdy sie czlowiek napali na "okazje" to nieraz slepnie na niepokojace detale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkodzi, że jeszcz eniemasz prawka - ja muszę się przyznać 2 lata też jeździłem nielegalnie :D

Nie wiem czy widzaiłeś info od Dominika:

 

Dziś mi Jacek doniósł, ze w poznańskim Motorex jest jakaś mega okazja - SS750, 2002 roku, za nieco około 8500 zł!! Cena taka dobra bo zależy im na szybkiej sprzedazy maszynki.

Zainteresowanych odsyłam na ul. Bukowską w Poznaniu.

 

Może się zainteresujesz? :D

Kris

 

 

ss to całkiem fajny motocykl tylko, że jednak będę szukał dla siebie jakiegoś małego monsterka i mam nadzieje, że jak dobrze pójdzie to po zimie stanie w garażu.

 

pzdr

 

 

co do tego skradzionego monstera w rzeszowie to - w rzeszowie widziałem tylko jednego monstera, który przyjeżdżał pod moje liceum 4lo, nie wiem na 100% czy to ten czy nie ale tamnten miał jeszcze nakładke, wygląda bardzo podobnie do tego na zdjęciu

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , w poniedzialek ojciec przylatuje , ja niestety nie moge poleciec wiec do wyboru jest jeden bryloczek , kto jest chetny ? Cena bedzie 45 zl z przesylka juz.

http://www.grandprixlegends.com/public/pic...umbs/DU1025.jpg

Breloczek jest duzy i z gumy , sam go mam prezentuje sie super . Cena dosc duza bo sklep znajduje sie na lotnisku... sklep DUCATI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...