Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

krzys, to super wyglada, wszystko czarne i cf - podoba mi sie

tak sobie mysle, ze ja na twoim miejscu bym sobie pier**lnal bialy szlaczek przez srodek - co o tym myslisz?

szeroki bialy pas przez srodek a dwoma waskimi po bokach; przedni blotnik, bak i "zadupek"

mysle ze by bylo ok......mozna pomyslec

 

moze jutro sie "photoshop" pobawie to ci pokaze pi razy oko jak by to wygladalo

 

dzięki Melvin za fany pomysł - te pasy moga być w kolorze napisu -to jest coś pomiędzy białym a srebrnym kolorem - podoba mi się ten pomysł. Ja myślałem o dodaniu jakiś dodatków w kolorach, jakie mam na kasku, ale ten z paskiem jest chyba fajniejszy - pokombinuję jeszczę :banghead: i poszykam miejsca, gdzie mogą mi tak pomalować.

 

co do coringu - to jak opisałeś jest to opróżnienie wydechów - postaram się poszukać jakiś linków na DML, bo widziałęm kilka opisów jak to zrobić.

 

Na razie coś do poczytania: http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=60542.0, http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=60856.0, http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=59764.0

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja się przyznam, że miałem w swoim życiu przygodę (2 letnią) z Cytryną. Mieliśmy Xsarę Picasso, którym jeździła moja żonka.

 

Co do jazdy z plecakiem - zostaje tylko opcja:

- kupić turystyka :banghead:

- wybić z głowy plecaczkowi jazdę :banghead:

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....te pasy moga być w kolorze napisu -to jest coś pomiędzy białym a srebrnym kolorem...

 

 

tak ma pawel na swoim S4Rs: czarny se srebrnym pasem. z tym ze on ma CF przedni blotnik, ale ty mozesz przez swoj przeciagnac srebrny pas, tylko go proporcjonalnie zwez; popatrz, pomysl - masz cala zime przed soba

 

 

DSCN0066.gif

 

DSCN0067.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
tak ma pawel na swoim S4Rs: czarny se srebrnym pasem. z tym ze on ma CF przedni blotnik, ale ty mozesz przez swoj przeciagnac srebrny pas, tylko go proporcjonalnie zwez; popatrz, pomysl - masz cala zime przed soba

 

 

Extra malowanie, coś jak u mnie!! Bardzo polecam, ten wzór to synonim sportu. Jest trudny do wykonania, środkowy pas się maluje, wąskie paseczki są wycinan z folii i naklejane. Jednak warto. U mnie taki pas idzie przez całe moto - przedni błotnik, zbiornik, zadupek oraz świętek pamięci tył motocykla:

czyca04eg5.gif

 

ale do tego zloty racing DID lancuch to by ci sie przydal

 

 

To jest tak oczywiste, że po raz pierwszy w życiu z utęsknieniem czeka, aż mi się skończy obecny szary RK :banghead: A DIDa złotego mam już praktycznie u siebie :banghead:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma pawel na swoim S4Rs: czarny se srebrnym pasem. z tym ze on ma CF przedni blotnik, ale ty mozesz przez swoj przeciagnac srebrny pas, tylko go proporcjonalnie zwez; popatrz, pomysl - masz cala zime przed soba

 

dzięki za info i obrazki

ja myślałem o zestawie gruba i 1 lub 2 cienkie kreski, ale z lekkim przesunięciem - żeby było asymetrycznie.

 

Dziś dorzuciłem pług pod silnik. Zdjęcia można zobaczyć pod adresem: http://www.bikepics.com/members/Muminek/03...sp?i=695333&s=0

Muszę jednak jeszcze poprawić mocowanie z lewej strony - nie podoba mi się, że szynę mocującą widać - ale to będzie trochę dłużej trwało i dlatego zrobię to przy najbliśzej okaczji.

 

Jeszcze i w tym miejscu powiem - jak chcecie zobaczyć moją pierwszą owdowiałą żonę to zapraszam pod adres http://www.bikepics.com/members/muminek/01vt7500/

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli SS'owi bliżej do monstera, to nie ma co się zastanawiać - trzeba brać co najmnie S2R a najlepiej S4R i już - nawet plecak nie będzie wtedy przeszkadzał :banghead:

 

ja o chlebie Wy o niebie, dewianci jestescie i tyle :biggrin:. Co to "mniejsza" podróż? oraz "st to ju klofty" tys prosze pieriewiedzic.

Caly ten Wasz watek przeczytalem i trace nadzieje, na porozumienie z Wami. Zejdzcie na ziemie na chwile :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeszcze i w tym miejscu powiem - jak chcecie zobaczyć moją pierwszą owdowiałą żonę to zapraszam pod adres http://www.bikepics.com/members/muminek/01vt7500/

 

 

:banghead:

:banghead:

ale dukat lepszy :biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co to "mniejsza" podróż? oraz "st to ju klofty" tys prosze pieriewiedzic.

 

 

hyhyyy pisze z dzidzia na reku :banghead:

"st to ju klofty" - miało być - ST juz duze jest, klofta znaczy sie :banghead: Jesli juz kupujesz ST bierz tylko ST4, st2 nie ma sensu, jest zbyt nijakie.

 

Nie, nie, jak chcesz latac z zona nie bierz monster, kup ss, małe ss750 - idealne na szybji wypad 1500 km w dwie strony. Zadnego wielkiego podrozowania, po prostu szalony wyjazd we dwoje. Radosc jak z monstera, a komfort o wiele wyzszy!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmc

Ty się kolego nie unoś i daj sobie lekko na wstrzumanie :banghead: My tu z dobrego serca staramy się jak możemy, a że czasami wychodzą nasze Duci, to cóż, taki lajf.

 

A poważnie - czy przymierzałeś się do jakiegoś motoru, czy siedziałeś lub jeździłeś na którmymś z Ducati. Postaraj się przymierzyć - to wiele Ci powie, w którą stronę pość. Ja przymierzałem się do 749 - nawet się bryknąłem, ale jakoś na Monsterku było mi inaczej :biggrin: - czyli wygodniej. Może to wynikać z tego, że ja wcześniej przez jakieś czas jeździłęm z nogami do przodu :banghead:

 

Dlatego, jeśli wiesz jak chcesz jeździć, a tak rozumiem z Twoich wcześniejszych informacji, teraz sugeruję zrób sobie kilka przymiarek- np w BolDorze (niestety wymagałoby to wizyty w Warszawie) stoi parę typów, począwszy od Multistrady - dlaczego o niej nie myślałeś, jako do jazdy we dwoje taka 100 jeszt chyba całkim, całkiem, przez 749 do prawdziwych Monsterków M800, S2R i S4R.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
począwszy od Multistrady - dlaczego o niej nie myślałeś, jako do jazdy we dwoje taka 100 jeszt chyba całkim, całkiem,

 

 

dokładnie!! tylko trzeba pokochac tego potworka :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
oj inny, wdówka też była fajna, przeżyłem z nią wiele fajnego

Ale Ducat - to jest coś co zaczynam dopiero i liczę na wiele miłości

 

 

Pamiętaj, ta niunia to nie japońska gejsza, to prawdziwa włoszka. Jeśli o nią nie zadbasz, i to na najwyzszym pozimie, da Ci ostro popalic:) Za to moją kocham.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyyy pisze z dzidzia na reku :eek:

"st to ju klofty" - miało być - ST juz duze jest, klofta znaczy sie :biggrin: Jesli juz kupujesz ST bierz tylko ST4, st2 nie ma sensu, jest zbyt nijakie.

 

Nie, nie, jak chcesz latac z zona nie bierz monster, kup ss, małe ss750 - idealne na szybji wypad 1500 km w dwie strony. Zadnego wielkiego podrozowania, po prostu szalony wyjazd we dwoje. Radosc jak z monstera, a komfort o wiele wyzszy!!

pzdr

 

 

rozumiem, ze zabieramy tylko stringi i szczoteczki? nic wiecej nie wejdzie :flesje: Tak serio, moto ladne, ale takie.... plastikowe mocno.

 

kmc

Ty się kolego nie unoś i daj sobie lekko na wstrzumanie :banghead: My tu z dobrego serca staramy się jak możemy, a że czasami wychodzą nasze Duci, to cóż, taki lajf.

 

TAK JEST!

 

A poważnie - czy przymierzałeś się do jakiegoś motoru, czy siedziałeś lub jeździłeś na którmymś z Ducati. Postaraj się przymierzyć - to wiele Ci powie, w którą stronę pość. Ja przymierzałem się do 749 - nawet się bryknąłem, ale jakoś na Monsterku było mi inaczej :biggrin: - czyli wygodniej. Może to wynikać z tego, że ja wcześniej przez jakieś czas jeździłęm z nogami do przodu :banghead:

 

NIE bo i mnie na wsi tylko ja taki chce. Jedyny serwis jak uslyszal do czego sie przymierzam to mechanicy mnie wybrechtali :) ale jeden ma sie nayczyc tych zaworkow ;)

 

Dlatego, jeśli wiesz jak chcesz jeździć, a tak rozumiem z Twoich wcześniejszych informacji, teraz sugeruję zrób sobie kilka przymiarek- np w BolDorze (niestety wymagałoby to wizyty w Warszawie) stoi parę typów, począwszy od Multistrady - dlaczego o niej nie myślałeś, jako do jazdy we dwoje taka 100 jeszt chyba całkim, całkiem, przez 749 do prawdziwych Monsterków M800, S2R i S4R.

 

Pojade, a dadza usiasc :eek:? nie ma multistrady na alledrogo, za nowe widocznie i za drogie.

 

rozumiem, ze zabieramy tylko stringi i szczoteczki? nic wiecej nie wejdzie :eek: Tak serio, moto ladne, ale takie.... plastikowe mocno.

Pojade, a dadza usiasc :P? nie ma multistrady na alledrogo, za nowe widocznie i za drogie.

 

BTW jak Wam sie TO podoba

dla mnie malowanie bomba, choc widzialem lepsze

Dzieki za rady i CIERPLIWOSCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...