Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Świeta, świeta i po świętach...a ja dzisiaj dostałam dyspense :wink: na odwiedzenie bestii w garażu :icon_mrgreen: zrobiłam generalne mycie i czyszczenie, wymieniłam klocki... wkońcu założyłam paski (tu przy pomocy ojca). Usłyszeć dudnienie po długim czasie i jeszcze na nowych paskach- bezcenne :crossy:

 

pozdrawiam

 

P.S

ja chce wiosne :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my - tzn Edek, Rysiek i ja zalozylim dzisiaj do Ryskowego 999- przerobione przez Edka tłumiki do 999- i powiem Wam Edek jest the Best :notworthy: - warczą wydeszki aż miło- bójta się tera śpiące kapeluszniki w blaszankach!

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rownie jakos przetrwalem swieta :) w wiilie cos okolo 40 kilaskow i dzis rowniez troszeczke ale lod na asfalcie i nie da sie poszalec zawiele:(( jutro tez smigank i jak zdaze to rozkrece zawieszenie bo cos stuka delikatnie i nie wiem co to a przy okazji sprawdze i przesmaruje lozyska i olej w nich wymienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my - tzn Edek, Rysiek i ja zalozylim dzisiaj do Ryskowego 999- przerobione przez Edka tłumiki do 999- i powiem Wam Edek jest the Best - warczą wydeszki aż miło- bójta się tera śpiące kapeluszniki w blaszankach!

Pozdr. Janek 748 S.

 

A to link do filmika z akcji o której mowa :

 

http://edzio35.wrzuta.pl/film/2tYV55csVK/

 

W tle Słychać Janka -kto go zna to wie o czym mówie.Założone tam zostały przeloty 2 X 45mm i najgorzej nie jest ale zawsze inaczej słuchać na postoju i tak jak w tym przypadku w kuchni a inne doznania są w czasie jazdy i myślę że Rysiek będzie jeszcze bardziej zadowolony po jeździe próbnej.Szkoda że mimo że się omarzliśmy zakładając kominy do 1098 :notworthy: nie było możliwości go złożyć ,odpalic i posłuchać bo tam miałem większe pole manewru ,założyłem 2 X 55mm no i pojemność silnika większa o 100cm ale podejżewam że Janek jeszcze w nadchodzącym tygodniu wpadnie do Ryśka i uruchomi sprzęta.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;-).Już mam pełen obraz sytuacji,choć chyba wybiorę tego z Motostodoły-tylko zostaje zorganizować finansowanie ;-).

 

Szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim !

 

 

To się pospiesz bo w ubiegłą sobotę moja Basia dosiadała i przymierzała sie do tej 800-ki w Motostodole i wchodzi w rachubę sprzedaż Potwora M900 i zakup SS-a 800

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcecie zamieniać M900 na 800??? Choś 900 na gaźniku to ja bym nie zamienił :biggrin:

 

Z jednej strony Monster zawsze się jej podobał bo to jest jeden z niewielu motocykli Ducati który jest robiony od poczontku lat 90-tych w prawie niezmienionej formie co świadczy o jego pięknie i dużym zainteresowaniu klijentów.Ale z drugiej strony jak jeździmy na kilka motocykli to twierdzi że do nas nie pasuje bo Rysiek śmiga 999, Janek 748, ja na ST4S -wszystkie obudowane w plastikach no i inny kształt zadupków niż w Monsterze które często ogląda jeżdżąc z nami bo ona ma najsłabszą wersje 66 konną gaźnikową chociaż mam też BMW 71-konne i w porównaniu do jej Potwora to się ledwo turla ale już te nasze mają ponad 100 koni wiec ma czasm problem i mało odwagi nas dogonić. Ten SS to już nowsza konstrukcja,lepsze hamulce, sztywniejsza rama,itp wiec teoretycznie wolałbym żeby jeździła nowocześniejszym, bezpieczniejszym motocyklem ale SS nam się stylistycznie niestety nie podoba.

 

Kurde Ekipa Motostodoły dziś odpaliła Aprillie RSV 1000 Michała Janka brata na moich kominach a mnie przy tym nie było i niestety nie dysponuje filmikiem,nie posłuchałem efektów swojej roboty-szkoda ale jeszcze będzie okazja.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...