Skocz do zawartości

Remont dniepra w małopolsce?


kfazimotor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam kogoś kto podjąłby się renowacji mojego rusa. Najlepiej jak najbliżej Krakowa. Motocykl jest w częściach, lecz przed rozłożeniem nie był "złomem". Palił, jeździł, było nieco niedociągnięć ale bez dramatu. Motor rozkręciłem (nie kompletnie ale w sporej części) z zamiarem porządnego odrestaurwania, ewentualnie przeprowadzenia niewielkich usprawnień. Niestety niedługo po tym czasie mój styl życia zmienił się na tyle, że nie zawsze mam czas podrapać się w tyłek, a na siedzenie w garażu w zasadzie nie mam szans. Nie chcę aby motocykl kolejny sezon spędził w takim stanie w jakim jest, stąd moje pytanie.

 

Nie chodzi mi tutaj o skręcenie tego do kupy tak jak jest, bo szkoda by mi było czasu jaki spędził w częściach, tylko o gruntowne przywrócenie wdzięku. tzn: lakier, chromy, polerki itp, bo strona wizualna była jego najgorszą stroną, poprawa niedociągnięć mechanicznych +ewentualnie przeróbki (np.myślałem o zmianie gaźnika, przeróbce elektryki, zmianie stacyjki -takie tam duperelki). Generalnie chciałbym żeby miło było na niego popatrzeć, wsiąść i się przejechać.

 

Jeśli ktoś tu zajmuje się czymś takim, lub zna kogoś, lub zna kogoś kto zna kogoś kto słyszał o kimś, to będę wdzięczny za informacje. :)

 

Aha -mowa o dnieprze MT-10 36

 

i jeszcze jedno -nie wysyłajcie mnie na forum południowców, bo tam też napisałem, tyle że tam jakiś taki ruch niewielki...

 

pozdrawiam

pmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za silnik chce dostać 1500zł, masz racje od paru miesiecy ogłaszam sie na allegro. Klijentów jest niemało - ale zawsze problem z transportem. Aktualnie nigdzie sie nie ogłaszałem wezme go na majową łódz :D

 

Zewnętrzne różnice można zauważyć. Materiały i wykonanie silnika na eksport są dużo lepsze od normalnych silników MT. Sprzedaje bo nie mam Dniepra.

 

Fotki:

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2254

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2255

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2256

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..... :) :D :D 1000zł

Jak mam go oddać za tyle wole żeby sobie leżał, kiedyś włoże go do Urala i pośmigam 8)

 

Kiedyś sprzedałem alternator za 200zł, myśle że gaźniki i sprzegło są warte 300zł - czyli reszte z zapłonem mam sprzedać za 500zł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłeś coś na tym sprzęcie? Od razu dla uczciwości powiem -silnika nie kupię, ale zainteresowały mnie gaźniki -oczywiście jeśli interesuję Cię sprzedarz po kawałku. Wyglądają mi całkiem ciekawie -czym się różnią od standardu? Jak się zachowują w praktyce? Bo moje to leją przytapiają, i generalnie są do dupy.

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 14:05 ]

aha -jeszcze jedno, mój dniepr jest w takim kolorku jak ten na Twoim obrazku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...