Skocz do zawartości

A może by tak YAMAHA THUNDERACE 1000 R????????


Rekomendowane odpowiedzi

A MOZE THUNDERCAT ? jest lzejszy i ma takze bardzo dobre wlasciwosci jezdne , super hamulce , no moze za miekkie przednie zawieszenie ale po za tym wszystko ok . Ja podobnie jak Ty takze bladze w poszukiwaniu swojego wymarzonego motorka . Ja spogladam na honde vfr 800 ale jest jeszcze poza moim finansowym zasiegiem. Moze kiedys .... mam taka cicha nadzieje . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Venom - super strona. Coraz bardziej podoba mi się ten moto. Jak jest w nim z awaryjnością?? Na początku bardzo podobała mi się Kawasaki ZX7R ale jak nasłuchałem się o awaryjnościach KAWY to mi się odechciało. Mieszkam na takim trochę zadupiu ( 100 km od Kętrzyna na wschód) I o ile nie ma problemu z naprawą domową - samodzielną to o serwis tu trudno - najbliższy 100 KM. Thunderace urzekł mnie swoją nieszablonowością - jest po prostu inny niż wszystkie, nie ma podobnego a mniejszy THUNDERCAT nie bardzo mi przypadł go gustu. Zaletą jest także cena tego motocykla 18 - 19 tys za 1997 rok i takie osiągi nie jest ceną wygórowaną. Myślałem że jast to sprzęt o wiele za duży ( bo tak wygląda - na masywny i ciężki) ale porównałem rozstaw osi 1435 mm z innymi moto to obawy znikły. A kiedy wraca Twój kumpel z Chicago VENOM?? Ja na początku Lipca jadę do NEW - YORKU zarabiać na moto i już celuje jakie wybrać żeby potem nie żałować. :lol:

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stronka! Wreszcie mogłem go objerzeć z paru stron (na żywca nigdy nie widziałem). Zgrabniutki tył, no i te lampy. Mniam mniam. Bodajże w przedostatnim SM był opis tego sprzęta. A jak z masą tego motocykla/prowadzeniem/zwinnością/dynamiką?

Dlaczego w Polscie spotyka się w zasadzie tylko egzemplarze z 1997 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu 1997 ?? nie wiem ale wyczytałem właśnie w ŚM że egzemplaże z 1996 roku miały problemy ze smarowaniem i trzecie łożysko wału korbowego się zacierało.

 

Tzn. chodziło mi o to, że nie spotyka się starszych niż 1997 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu 1997 ?? nie wiem ale wyczytałem właśnie w ŚM że egzemplaże z 1996 roku miały problemy ze smarowaniem i trzecie łożysko wału korbowego się zacierało.

Czesc! Ale napisali ze w niektorych egzemplarzach, pozatym chyba splala olej,trzeba tez patrzec czy ma podstawke centralna- przyda sie przy smarowaniu lancucha . No i oczywiscie przyjrzec sie dokladnie ramie czy nie za mocno sprzet byl "bity". Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje parokrotnie przejechac sie yamaszką literm i powiem że motocykl godny uwagi ,o ile w miecie trochu przeszkadzały za długie biegi i za mocny silnik tyle co na obwodnicach był jego zaletą ,strasznie łatwo sie prowadzi(łatwiej nioz cbr1100xx) mało pali bo ok 7l ,kumpel ma rocznik 96 i wcale nienażeka a ma natrzaskane prawie 50 tys km ,wszak ze pali olej ale to normalen u każdej Yamahy :) kosz sprzęgłowy sie tłucze itp typowe wady każdej Yamahy ,o awaryjności jeszcze niesłyszałem ,kolego sobie ją chwali bardziej niz zzr1100 które miał wcześniej (mówi tylko że ynaszce brak mocy w porównaniu do jego podkreconego zygzaka)

osobiście wolałbym ten motocykl niz np cbr1100xx

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Co do awaryjnosci Thundera to nie mam nic do powiedzenia bo ja nie miałem zadnej awarii. Moto sprowadziłem sobie z Belgii z najwiekszego serwisu yamahy w Belgii.Moto miał uszkodzone dwa plastiki i nic wiecej. jakosc wykonania motocykla jest kapitalna. Co do porownania z ZZR czy tez XX to wlasciwei nie ma co porownywac gdyz Ace ma duzo lepsze hamulce,o wiele lepiej sie prowadzi i wogole jest moto ktorym przyjemnei jsie jezdzi.Nie wspomne juz o wpelni regulowanym zawieszeniu. w Polsce do kipienia sa glownie 1996 i 1997 a to dlatego ze moto nigdy nie bylo w Polsce sprzedawane oficjalnie a za granica jest drogie.kolejen asprawa to fakt ize bardzo trudno kupic Thundera za granica. niedwano sprzedalem swojego i chceialem w belgii kupic nastepnego,mlodszego ale sie nie udalo.obecnie jezdze SRADEM 750 i pomimo iz jest to bardzo dobry moto to i tak wroce do Thundera przy najblizesz okazji.

Co do spalania to jest male.....7 listrow to tylko przy konkretnym takowaniu.natomiast co do centralnej podstawkli to nie ma co sprawdzac bo jej poprostu nie ma.resaumujac Thunder wmojej opinii to jeden z najlepszych moto jakiekiedykolwiek byly wyprodukowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...