Skocz do zawartości

DESZCZÓWKA - bardzo wytrzymały kombinezon na motor


Rekomendowane odpowiedzi

Opracowałem deszczówke ze specjalnej tkaniny zawierającej techniczny

suplement "SPEED-G"- wyjątkowo wytrzymała na rozdarcia,ścieranie i

zabrudzenia.Wysokie parametry ochronne -wiatr, deszcz, zimno. Po złożeniu malutka torebka i znikoma waga. Idealna propozycja (nie dla niedzielnych motocyklistów) ale dla tych co wyruszają w trase wszędzie kiedy chcą niezaleznie od pogody.Szukam odbiorców w całej Polsce myśle że ponad tysiąc sztuk jestem wstanie zaproponować za połowe ceny produkcji-w ramach promocji.Za każdy kontakt lub zamówienie dziekuje i obiecuję gratis-ochronne rękawice z tej samej tkaniny.Jestem przekonany że będziecie bardzo zadowoleni.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83461273

 

Kontakt

Szymon

email: [email protected]

698-030-498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skonsultuję to z moim ślubnym plecaczkiem

No już nie przesadzaj to tylko 80 PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

z tym wzrostem i klatka piersiowa cos mozemy poradzic.

Jeżeli tak to ja chętnie zakupie jeden egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia fatalne, praktycznie nic nie widać

kolor olać, ale zamek kończący się na wysokości mostka (tak widać na zdjęciu #2, gdzie jest rozpięty) czynią kombinezon mocno kłopotliwym do założenia

BTW ciekawe ile ma długości, tak nie po wzroście licząc, ale zawieszony na wieszaku...

 

odpowiednie propozycje np. model louisa w którym sam jeździłem (przed zakupem tekstylu) są w zbliżonej cenie (a można trafić taniej w wyprzedaży), zapięcie schodzi do połowy uda jednej nogawki, żeby łatwo było zakładać jak człowiek jest w pełnym rynsztunku, i dla wygody "pozwijania" się w odpowiednich miejscach są dłuże o dobre 20cm od wzrostu. proponuję oglądnąć jeszcze konkurencję 8)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skonsultuję to z moim ślubnym plecaczkiem

No już nie przesadzaj to tylko 80 PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rzecz gustu, wszak chciałbym byśmy oboje w czymś takim jeździli, a jak kolor do ulubionej szminki nie przypasuje, to tego nie założy :mrgreen:

masz swoje lata, więc wiesz jak jest :)

 

[ Dopisane: 28-01-2006, 17:14 ]

zdjęcia fatalne, praktycznie nic nie widać
prawda

 

odpowiednie propozycje np. model louisa w którym sam jeździłem (przed zakupem tekstylu) są w zbliżonej cenie (a można trafić taniej w wyprzedaży)

widziałem coś takiego na moto-bazarze w łodzi, ale nie mieli właściwego rozmiaru. facet dał mi namiar mailowy, ale nie odpowiada :-(

czy zatem mógłbyś podać jakiś namiar na kogoś kto czymś takim handluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...