Skocz do zawartości

Enduro do 15k? potrzebna rada od starych wyjadaczy :>


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym w koncu kupic wymarzony motocykl (stary CZ 125 cross ukradli mi sąsiedzi- serio:). Chcialbym zarowno orac pola,łąki i góry, jak i do nich dojechac (np. wypad 350km z pasazerem).Zastanawialem sie nad KTM lc4 600E oraz yamaha XT 600 z '01 (13000zeta), ale że pojęcia duzego jeszcze o motocyklach nie mam to jestem w kropce.interesuje mnie czy np. taką XT poszaleje w terenie, czy nie zbankrutuje na benzynie i naprawach itp.Moze jakies inne maszyny? WIELKIE DZIEKI ZA INFO! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba LC4 620 :?: za 15 kola mozna miec nawet wersje SC Six Day kawal sprzeta zdolny do tego co opisujesz co do XT to na lekki teren daje rade slaby silnik i slabe zawieszenie to jej minusy waga srednia 150 kilo jak juz to polecam TT 600 R silnik z XT 600 ale waga 120 kilo oraz KLX 650 R wersja R jest dosc lekka wersja C juz nie bardzo hm wiecej sprzetow turystyczno-hardterenowych nie pamietam :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z komisu, gdzie gosć mi powiedzial, ze KTM LC4 620 to bardzo kiepski wybor, gdyz "ani to w teren ani na szose"- ale chyba debil jakis. Szepnął, ze XT to juz wogole beznadzieja i ze w terenie wogole nie pojezdze. :) Polecil DR'ke.....

A tak wogole to lepiej kupowac teraz,czy raczej poczekac na wiosne (wiekszy wybor???)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za flachowiec z komisu pewnie mial przypadkowo DR na zbyciu i do tego BIG-a :) w teren jak znalazl ;) Dr ka wazy 150 kilo 600 ccm i 175 650 ccm moc 45 kunia zawiecha slabawa jak to Dr,Xt,Klr,Xl.Xr mniej wiecej podobna jeszcze zostaje ci XR 650 chlodzona ciecza taka jak w Baja 1000 ale za 15 tys nie wiem czy kupisz

 

teraz sa nizsze ceny troszke jak sie znajdzie jakis konkretny model do nie ma co zwlekac tylko brac

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od zeszłego sezonu TTRkę (rocznik 01r) i jestem zadowolony używam jej w mieście jak i w lesie.Skoki zawieszeń po 280mm, z tyłu Ohlins wszystko w pełni regulowane na 101 sposobów :) .Silnik ten sam co w XTku (ludzie sobie chwalą) inne jest tylko przełożenie 1nki i gaźnik.Moc chyba 43KM.Miałem okazję zrobić w ciągu jednego dnia trasę 650km i nie powiem duupa mi odpadała ale jest to możliwe ;) w dodatku na terenowych oponach.Spalanie 5 max 5,5 lit. można zmniejszyć wystarczy pokombinować w zębatkach.Dla mnie (187cm wzr.) w sam raz, raklamy już robił nie będę fakty mówią same za siebie http://www.lordmaciek.easyisp.pl/afryka2005/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XT to juz wogole beznadzieja i ze w terenie wogole nie pojezdze

Mam xt i jezdze tylko w terenie. Wiesz mi idzie.

A tak w ogóle takim motorkiem zrobiono Paryż- Dakar. Dużo informacji na temat tego moto znajdziesz na stronie www.xt600.e9.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XT to juz wogole beznadzieja i ze w terenie wogole nie pojezdze

 

Mam xt i jezdze tylko w terenie. Wiesz mi idzie.

A tak w ogóle takim motorkiem zrobiono Paryż- Dakar.

" bo złej baletnicy przeszkadza nawet rombek w spódnicy " :P :) :P :)

 

jak sie chce to sie da :P kumpel jezdzi XT-kiem w terenie, ja jezdziłem DT-ką 125 w ciężkim terenie typu głebokie błoto itd. i to jakos szło -oczywiscie wolniej i gorzej, niż typowym hard enduro ale dla nas liczy sie bardziej fun niż czas pokonania takiej trasy ;) :P jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez plecaczka ale z tabolami, czytalem gdzies ze gosc na lc4 620 polske objechal a to tez raczej nie turystyk :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...