Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chyba od FZ750  

 

 

No jasne :banghead:

We wszystkich moich wypowiedziach FZR 750---> FZ 750

 

 

Czyli jednym słowem nie polecacie?? Słyszałem że koszty serwisu są dość duże.

 

Nie ma tragedii... Jak najbardziej można tym latać, bo jest już czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wytrzymały i dopracowany silnik, w FZ 750 oraz FZX 750 100KM, duże zużycie paliwa, ale frajda z jazdy niepowtarzalna. Jesli trafisz egzemplarz w dobrym stanie za rozsądne pieniążki to bierz, pod względem osiągów nie zawiedziesz się. Szczerze mówiąc, to wydaję mi się, że sprawny kierowca na FZX dałby radę objechać V-maxa, gdyż Berta co prawda ma stado koni w zapasie, lecz jest tłustą i ciężką krową.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w przypadku VFR i VF 750 magna. VFR ma 100 KM zaś Magna ma 90 KM

No sorry ale to dwa zupełnie różne silniki, tyle że obydwa V4 90 st. W przypadku FZ i FZX różnice są minimalne i z tego co wiem dotyczą raczej ustawień i wałków rozrządu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale to dwa zupełnie różne silniki, tyle że obydwa V4 90 st.

 

Nie chodzi mi o starą magnę 750 z silnikiem VF 750 tylko nową magnę to ostatnią. Silnik moim zdaniem prawie ten sam. Magna rozrząd ma na łańcuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich!!

Moj kolega sprowadzil Yamahe FZX 750, 92rok i chce to sprzedac i prosi mnie o pomoc jako ze jestem motocyklista ;) ze sie malo znam na takiego rodzaju motocyklach powiedzcie mi ile takie cos jest warte.

Powiem ze kupiony zosta od znajomego belga ktory bardzo szanowal ten motocykl, motorek ma przejechane 40 tys silniczek pracuje bardzo ladnie :D jedynie do czego mozna sie przyczepic to uszczelniacze w przednich lagach. Klocki, łancuch, opony, tarcze jak nowe ;)

Wogole to prosil bym o opinie o tym motorku z tego co widze to nie jest za duzo ich na rynku.

Dziekuje za wszystkie wiadomosci

Pozdrawiam ;)

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz na stronie u mnie przeczytac pare rzeczy o nim, ogolnie jest to maly v-max, albo go sie kocha albo nienawidzi ;) i racja, ich w Polsce prawie nie ma.. dlatego go kupiłem :D

 

pozdr.

 

maverick gsm 694 150 895

www.moto-art.prv.pl

lakierowanie motocykli/pracownia aerografu

Podkowa Lesna/Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR, PGR, PGR  :mrgreen:  :notworthy:

Dokładnie zgłoś się do PGR-a - to pewien osobnik na forum :notworthy: a nie "gospodsrstwo rolne" :roll:

Chociaż w jego moto to dużo z oryginalnego FZX nie zostało :twisted: ,ale na pewno jest dużą skarbnicą wiedzy na jego temat :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: PGR :?:

 

A więc młody człowieku (starszy ode mnie :mrgreen: ) masz jakieś konkretne pytania czy tak ogólem chcesz sie czegoś dowiedzieć :?:

 

FZX - Mniejsza wersja V-maxa, która choć nie jest zbyt popularna, to ma rzeszę zagorzałych fanatyków.

 

Ogólnie rodzinka "V-maxowatych" obejmuje 3 modele - YX 600, FZX 750 oraz VMX 1200.

FZX jest jeszcze w wersji 250 ale nie przypomina za bardzo starszej siostry.

 

Wyobraźcie sobie, że w Stanach, gdzie te motocykle posiadają pojemność silnika 700, są przez wielu traktowane jak najbardziej cenne skarby w garazu. Znam wiele osób, które posiadaja po kilka motocykli, mają bogatą historię własnego garażu a i tak ciągle z uporem osła twierdzą, że nie było i nie ma lepszego motocykla wypuszczoengo z fabryki na świecie... Coś w tym musi być i wydaje mi się, że doskonale wiem co :!: :mrgreen:

 

Maverik trochę przesadził z tym, że albo się je kocha albo nienawidzi. Nie mają nic wspólnego z takimi niewypałami jak X85N czy chociażby Multi Strada bleeee 8). Motocykl sprawia całkiem miłe wrażenie ogólne dla osób trzecich. Powiem więcej - często spotykam się z zaczepką od przechodniów typu co to za maszyna? choć obok stoją przeróżne wypasy do których jakoś nie podchodzą.

Technicznie - silnik niezawodny mocny i zajebiscie elastyczny. zawieszenie troche za miekkie ale mnie juz ten problem nie dotyczy 8)

A poza tym to mały bak (13L) może niektórych denerwować.

 

A tak BTW to jest to świetny materiał do indywidualizowania (coś na ten temat wiemy wspólnie z maverikiem) A to, że jest to rzadka maszyna - dodaje jej tylko klasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wiadomosci :notworthy: dzisiaj jak go 1 raz ogladalem to naprawde mi sie spodobal, chociaz nie interesuja mnei za bardzo takie motocykle. Jak pomoglem go koledze odpalic (nie mogl poniewaz za slaby byl akumulator,ale pod prostownikiem zadziargal :notworthy: ) to silniczek fajnie cykal, wiec odrazu mi sie spodobal 8)

Zaciekawil mnei ten motorek powiem szczerze, wiec odrazu dalem temat do forum :buttrock: Kolega chce za niego 5,5 tys a stan naprawde jest OK tylko uszczelniacze leja a tak poza tym wszystko super. Jak by ktos byl zainteresowany to zachecam :clap:

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...