Skocz do zawartości

nie wiem co wybrac pomocy!!! jest pare pfajnych plastikow


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad wyborem jakiegos fajnego sprzeta myslalem i z tego co slyszalem to rozwazam kupno zx7r, r6 zx6r, gsxr i nie wiem na co sie dokladnie zdecydowac wiecie cos wiecej o tych sprzetach jedzicie ktoryms to napisz co o nich myslicie dzieki z gory

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 13:39 ]

bo wlasnie teraz sprzedalem moto a juz na kilku powazbnych sprzetach troche kilometrow nabilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie odrazu buzysz na google nie ma nic ciekawego chcialem pogadac z ludzmi ktorzy dosiadaj takich sprzetow a tak odchodzac od tematu to byles gsxr na hamowni i przygotowales go do tego wydechu czy tylko tak dla szpanu walnoles sobie ta puche jesli nic z tym nie zrobiles tylko tlak dla bajeru to zapomnij nie kupie od ciebie moto bo niedlugo ci zaworki wydechowe wydmucha jezeli masz caly uklad wydechowy sportowy i nie przygotowales do tego fury

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 14:10 ]

spox bede szukal tylko tak sobie chcialem pogadac bo dzieki jaro

moze cos powiecie ciekawego czego nie wiem

a wielu rzeczy nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spox dobra mysle nad jakas sprzetem i nie wiem na co sie zdecydowac z zxr 400 nie kupie po to frytkownica jest straszna narazie tak sobie mysle na czyms wiekszym myslalem tez o cbr-ze F2. ale skierowany jestem bardziej jakiejs zwinnej 600. a 2 miesiacem przejezdzilem gsxr 750 tylko tym starszym olejakiem bo kuzyn byl za granica i sie nim opiekowalem i nabilem na nim 2,5 tys km a tak po za tym to rok temu mialem xl 500 i sie teraz waham bo ten moto co teraz kupie mialby byc juz na dlugo bo nie bede mial gotowki by go wymienic nawet za 2, lub 3 lata wiec co poradzicie jaie moto bedzie dobre

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 18:57 ]

myslalem nad malym zzr albo rf-ce nie wiem nie mam koncepcji :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zaczne od poczatku i powoli na poczatku mialem chyab jak wiekszosc motorynke pozniej przesiadlem sie na katane wr 50 taki skuter po skutrze przesiadlem sie na 2t aprilie red rose moto mialo silnik taki jak w af1 pozniej moj tata zajmuje sie takimi roznymi handlowymi sprawami i w rozliczeniu dostal honde xl 500 z rocznika 87 ta juz z centralnym tylnim amorkiem i stala u nas wsumie rok zanim ja tata sprzedal to ja sie na niej troche potluklem bo jestem slusznego wzrostu mam 182 cm wiec nie bylo wiekszego problemu tylko troche z odpaleniem byl problem bo to mialo komprecha duza ito bylo rok temu a teraz nie mam nic bo aprilka tez jest sprzedana a moj kuzy cmam gsxr 750 tego olejaka z 86 roku czyli chyba jesli dobrze pamietam to chyba 2 rocznik produkcji tego moto to sobie tak u niego posmigalem po okolicy ale wolno bo u niego byle na miesiac na wakacjach. i tyle proste wsumie to tak to ta xl jak mialem hajs na wache to trochje pojedzilem a gsxr to taka przelot byl troszke moze przesadzilem z 2,5 tysiaca km ale to niebylo 500km tylko cos wiecej niz 1000km.

 

reasumujac powiedzcie co teraz bylo by dobrego dlamnie zebym sobie pojezdzil jakim moto przez dluzszy okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Cyklop daremnie się czyta to co piszesz!!!! ja Ci polecam gs 500 podszkolisz się na nim do perfekcji a za 2 lub 3 lata sobie zmienisz na coś mocniejszego, nie będę ci już nic więcej o tym sprzęcie gadał bo było tego wiele na forum :notworthy:

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...