Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam ower maniual do SUZUKIRG 80 GAMAzeskanowany i jest po niemiecku angielsku i francuskujak ktoś chce tomógłby to przetłumaczyć! pozdrawiam

ZApodaj mi na maila [email protected]

Ja nie wiem jak to się wrzuca na serwer, podaj maila to ci wyślę, a ty wrzucisz to na serwer, OK??

 

INSTRUKCJA DO SIMSONA AVO SPORT OCZYWISCIE...

Moj mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, jestem szczesliwym posiadaczem wielu instrukcji servisowych. Lista tych instrukcji znajduje sie na www.outriders.prv.pl w dziale "Instrukcje Serwisowe" Z racji tego iz posidam dosc kiepskie lacze nie bede mogl wyslac wszystkiego na server w krotkim czasie. Prosby o instrukcje bede staral sie spelniac najszybciej jak sie da.

BTW Wszystkie te instrukcje udostepniam w Emule.

P.S. Przy okazji zapraszam do udzielania sie na forum OutRiders

siemka dobry człowieku potrzebna mi wiadomość ile litrów oleju wlewa się do yamaha xj 600 diwersion.dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wersji UK od 92 do 95 ze zmiana filtra 2,5L a bez zmiany 2,2L.

Dla wersji UK 96 i wyzej ze zmiana filtra 2,6L z bez zmiany 2,3L.

 

Honda CB125 74 Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=1HR7J1TE

 

Kawasaki ZXR750 ® (ZX750 J,K) Service Manual GER http://www.megaupload.com/?d=SDOY7SRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, malo tu zagladam ale zagladam...wkur... saie na mnie ze nie podalem dokladeni czego szukam, wiec podaje i prosze zebys jak znajdziesz czas to przeslij mi: "Yamaha XJ650 Owners Manual SPA" - dokladnie to znalazlem w twoim spisie.

wielkie dzieki i pozdawiam zmotoryzowanie:)

moj mail [email protected]

 

 

a moze gdzies ktos zna jeszcze strone na ten temat:))))

miekkich drog i drzew zycze. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...