Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam uprzejma prosbe :biggrin:

 

szukam serwisowek i katalogu czesci do Yamaha Virago XV750 najchetniej 1986 wersja Canada, USA lub linki gdzie mozna ja zassac

 

problemy m.in. z cewkami :buttrock:

 

Wlasnie wskrzeszam te powabna 20 latke :biggrin: no i trza troche wiedzy.

Pomozecie? :bigrazz:

 

pzdrw

mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, potrzebuje serwisoki do Hondy crm 50 .z gory dzieki.pozdrawiam

Nie posiadam.

Witam i mam uprzejma prosbe

 

szukam serwisowek i katalogu czesci do Yamaha Virago XV750 najchetniej 1986 wersja Canada, USA lub linki gdzie mozna ja zassac

 

problemy m.in. z cewkami

 

Wlasnie wskrzeszam te powabna 20 latke no i trza troche wiedzy.

Pomozecie?

 

pzdrw

mario

Yamaha XV535 Virago 87-03,XV700-1100 Virago 81-99 Clymer Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=HYPK5LGR

Generalnie jak masz amerykanska wersje to mzoesz miec cewki podcisnieniowe wiec zorientuj sie co i jak i napisz pozniej do mnie na gg bo ostanio dlubalem coprawda w 1100 ale tez amreykanskiej i tam bylo wszystko inne ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam.

 

Yamaha XV535 Virago 87-03,XV700-1100 Virago 81-99 Clymer Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=HYPK5LGR

Generalnie jak masz amerykanska wersje to mzoesz miec cewki podcisnieniowe wiec zorientuj sie co i jak i napisz pozniej do mnie na gg bo ostanio dlubalem coprawda w 1100 ale tez amreykanskiej i tam bylo wszystko inne ;/

 

 

oki, dznx

odezwe sie na ggada, poki co mi megaupload ni epuszcza :biggrin:

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blackbears.ru/index.php?get=manual

Na tych ruskich stronach jest zdaje się Haynes-81-94-a z opisu jest tam też o US and other

K4 to jest 2004 rok ;-)

 

siemano!jakby ktos mial manuala do gsx-r 600 k4 to bym byl dzwieczny bardzo. moze byc ewentualnie od 750.pozdro

 

Zagadalem z kumplem i bede mial do K4 ale jutro ;-)

Edytowane przez Mosue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K4 to jest 2004 rok ;-)

Do K4 nie mam ale mam do K6. Jezeli nic sie nie zmienilo w silniku (a tego nie wiem ;-) ) to moge zapodac do zassania.

 

Zagadalem z kumplem i bede mial do K4 ale jutro ;-)

nie no wiem ktory to rok.myslalem ze to jakies dziwne oznaczenia czy cos. dzieki wielkie.czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tym K4 to pisalem do Twojego przedmowcy ktory zaproponowal Ci manual od modelu nie z 2004 tylko z 94 :biggrin:

 

Co do manuala to jutro bede mial go na dysku ale nie wiem czy zdaze zapodac go do uploadu. W kazdym razie do weekendu sie postaram.

 

Witam a moze tak jak juz wszyscy to i ja a moze macie jakies manuale albo servisowki do Yamahy XJ 750 84 rocznik ?? Bardzo bym prosil o podrzucenie Dziekuje Konrad

Ja nie posiadam takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...