Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z megaupload nie sciagne bo zawsze pokazuje mi sie: All download slots (500) assigned to your country (Poland) are in use.

Please try again later.

wiec megaupload odpada niestety :/

Mam teraz to samo-za dużo nas siedzi na tej stronie-ale podałem Ci link do strony,skąd można jeszcze pociągnąc conieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuuunku!!! Potrzebuję jakiejś serwisoowki do Hondy XL 250R 1985r i wszelkich info o tym sprzęcie!!!! Jestem zdesperowany :bigrazz: Proszę niech ktoś umieści jakiś link! Będę bardzo wdzięczny!! Potrzebuje szczególnie luzy zaworowe i jak to się do cholery ustawia?!?! :biggrin: PROSZĘ PLIS BITTE!!!!!!!!! Jak ktoś ma taki sam sprzęt proszę o kontakt (509904631, [email protected], GG 5438490)

 

PROSZĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuuunku!!! Potrzebuję jakiejś serwisoowki do Hondy XL 250R 1985r i wszelkich info o tym sprzęcie!!!! Jestem zdesperowany Proszę niech ktoś umieści jakiś link! Będę bardzo wdzięczny!! Potrzebuje szczególnie luzy zaworowe i jak to się do cholery ustawia?!?! PROSZĘ PLIS BITTE!!!!!!!!! Jak ktoś ma taki sam sprzęt proszę o kontakt (509904631, [email protected], GG 5438490)

 

PROSZĘ!!!

Ja mam tylko schemat elektryki wiec Ci nie pomoge ;/

 

Co do Yamahy to masz Yamaha YZ250 FR 03 Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=SV4HKGLX Silnik powinien byc ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze nie bedzie nic do XL 250r... Nigdzie nie ma, ale schemat elektryki jak bys mogl napisac line do niego to tez bylbym wielce wdzieczny! :icon_mrgreen: Ludzie!!! Nikt nie ma HONDY XL 250R z 1985r.?! Nie wiedziałem kupując go, że będzie on taki rzadki... Ale dzięki MOSUE

 

A może miałbyś do XL-ki np. 350, 200?! Tam powinno być podobnie, czy tylko mi się wydaje?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...