Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o

Honda VF750 C Magna 88 Owners Manual ENG By Mosue

z gory dzieki

 

http://www.blackbears.ru/manual/files/Hond...ners_Manual.zip

 

pomoc monsue,

 

Monsue hehe... Ty to masz z tym nickiem Mouse :banghead:

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

Witam

Mam ogromna prosbe, co prawda dopiero teraz znalazlem sie na forum motocyklowym i zobaczylem ze ktos sie dzieli serwisowkami, wiec jesli znalazloby sie cos na temat Yamahy XJ650 (4K0) to bym byl bardzo wdzieczny ([email protected]), lup pdac jakas strone na www, i mniejwiecej powiedziec jak na nia wejs i sciagnac, bo gdzieniegdzie probowalem i nic nie znalazlem.

Wielkie pozdrowienia...

:clap: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, jestem szczesliwym posiadaczem wielu instrukcji servisowych. Lista tych instrukcji znajduje sie na www.outriders.prv.pl w dziale "Instrukcje Serwisowe" Z racji tego iz posidam dosc kiepskie lacze nie bede mogl wyslac wszystkiego na server w krotkim czasie. Prosby o instrukcje bede staral sie spelniac najszybciej jak sie da.

BTW Wszystkie te instrukcje udostepniam w Emule.

P.S. Przy okazji zapraszam do udzielania sie na forum OutRiders

 

 

Jak w temacie, jestem szczesliwym posiadaczem wielu instrukcji servisowych. Lista tych instrukcji znajduje sie na www.outriders.prv.pl w dziale "Instrukcje Serwisowe" Z racji tego iz posidam dosc kiepskie lacze nie bede mogl wyslac wszystkiego na server w krotkim czasie. Prosby o instrukcje bede staral sie spelniac najszybciej jak sie da.

BTW Wszystkie te instrukcje udostepniam w Emule.

P.S. Przy okazji zapraszam do udzielania sie na forum OutRiders

 

 

Witam !!!!

Poszukuję serwisówki do Honda XL200 ,rocznik 86 jeżeli byłoby to możliwe to prosiłbym bardzo o jakiś link.

Dzieki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mialbys moze servisowke do Hondy Crm 80, 1995 rok??Z gory dzieki za odp. i pozdrawiam

A czy mam to na liscie ? ehhh

Witam

Mam ogromna prosbe, co prawda dopiero teraz znalazlem sie na forum motocyklowym i zobaczylem ze ktos sie dzieli serwisowkami, wiec jesli znalazloby sie cos na temat Yamahy XJ650 (4K0) to bym byl bardzo wdzieczny ([email protected]), lup pdac jakas strone na www, i mniejwiecej powiedziec jak na nia wejs i sciagnac, bo gdzieniegdzie probowalem i nic nie znalazlem.

Wielkie pozdrowienia...

Czy ja mam sobie dodac do podpisu stronke na ktorej mam liste manuali zebyscie pisali do mnie konkretniej ? Ludzie pracuje jako mechanik ale to nie znaczy ze znam kazy motocykl po symbolach typu 4K0.... nei wiem jaki to rocznik itd napisz konkretna pozycje z mojej listy ktora jest na 25 stronie tego tematu i bedzie fajnie. Szkoda ze ja sie wysilam i daje z siebie ile moge a Wy nawet nie czytacie tematu od poczatku do konca.

Witam !!!!

Poszukuję serwisówki do Honda XL200 ,rocznik 86 jeżeli byłoby to możliwe to prosiłbym bardzo o jakiś link.

Dzieki z góry.

Wrzuce jutro bo dzisiaj mi sie nie chce i ide spac :icon_exclaim:

 

Honda XL,XR,TLR125,200,200 R 79-87 Clymer Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=5DYRQW65

Edytowane przez Mosue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pokornie poproszę o manual / serwisówkę do XVS650A.

Na liście jest, linki wcześniejsze nie działają albo coś pochrzaniłem :)

Pięknie proszą a Bozia w dzieciach wynagrodzi ;)

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tylko Owners Manual....

Mówisz i masz... Owners Manual takoż będzie wypasem :icon_rolleyes:

 

Yamaha XVS650 (A)L© Drag Star Owners Manual ENG By Mosue

 

Dziekuję.

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy dla mnie tez by sie znalazla jakas serwisówka?? tzn do BMW F650GS DAKAR 2000rok w góre (ten nowszy bo w tym rocziku chyba zmiana modelu byla) najlepiej jakby polskojezyczna ale jak nie ma to z inna jakos tez se poradze

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy dla mnie tez by sie znalazla jakas serwisówka?? tzn do BMW F650GS DAKAR 2000rok w góre (ten nowszy bo w tym rocziku chyba zmiana modelu byla) najlepiej jakby polskojezyczna ale jak nie ma to z inna jakos tez se poradze

 

http://www.blackbears.ru/manual/files/BMW_...al_(German).zip

 

Po niemiecku. Zobacz sobie czy pasuje.

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...