Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przejzyj ten temat a znajdziesz napewno.

 

 

 

Nie moge znalezc tej serwisowki na jednej lisciejest wymienione kawasaki er5 a na drugiej nie i nie wiem czy posiadasz taka serwisowke????jak taki nie sprawi to klopotu mozesz przeslac mi link do pobrania

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielką proźbę bo widze że masz pokaźną bazę serwisówek ale nie widzie tam takiej maszyny jak Laverda Ghost strike 750 masz może gdzieś taką? bardzo bym prosił wiem że ciężko jest z tym motorem bo jest niespotykany ale warto zapytać:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po niemieckiemu manual do tego Cafe Racera ;-)

Niestety nie rozdaje juz manuali. Pisalem o tym w tym temacie.

A nie zrobił byś wyjątku? bo ja dopiero zaczynam swoją przygode z motorami i nawet niemam czym sie podzielić? jak odmówisz to zrozumiem pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy motocyklisci mam duzego problema-od jakiegos czasu spoczywa u mnie w warsztacie motocykl suzuki gsx 750es juz rozlozylem rece na ustawialem sie rozrzadu na sto sposobow zmienilem komplet gaznikow sprzet nie chce sie drapac swobodnie na obrotach ma dul i klopot ze zlapniem tchu mimo ze filtry sa nowe paliwa w zbiorniku jak i ten gabkowy powietrza swiece ladnie wypalone ceglaste czyli na pierwszy rzut oka wszystko ok niemam ksiazki do tego motocykla posiadam serwisowke od 550 jest podobny ale tylko podobny moze znalazla by sie jedna zyczliwa dusza i pomogla w pozyskaniu knigi od sprzeta ja tylko chcialbym zrobic ten motocykl bo to ujma na moim honorze i przykre starasznie ze jeste w takiej niemocy to pierwszy taki przypadek i wszelkie konwencjonalne czynnosci naprawczo regulacyjne nie daja efektow moj adres to [email protected] pozdrawiam i licze na nie olanie mojego apelu do motocyklistow polskich z powarzaniem kojot obecnie w norwegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mógłbym prosi o wstawkę czegoś do Yamaha RD 250, rocznik konkretnie `82 ale jak masz cokolwiek to daj, wiem że już wcześniej była jedna pozycja ale wygasła, oczywiście po angielsku jakby co też może byc :banghead:

 

Z góry dzięki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po raz kolejny zostalem uswiadomiony ze dobrze zrobilem przestajac rozdawac manuale. Oto Mail jaki wyslal do mnie pewien gosc z adresu [email protected] :

 

"witam potrzebuje serwisówkę do zx9r z 99 roku masz ja na liście swoich

serwisówek ::Kawasaki ZX9 R (ZX900 C1,D1) 98 Service Manual ENG By Mosue

bardzo proszę o udostępnienie jej ... z góry dzięki pozdrawiam ...Michal"

 

Odpisalem na to:

"Witam serdecznie.

Nie rozdaje juz manuali, tylko wymiana wchodzi w gre. Pisalem o tym na

forum. Jesli masz cos co moze mnie zainteresowac z manuali to daj znac. Dla

ulatwienia napisze iz poszukuje: VF1000 F, CBR900 do 95r, XJ650 T, VTX1300 "

 

Na to on odpisal:

"to ch*j ci w dupę sknero .... "

 

Serdecznie pozdrawiam ów pana za bardzo zyciowe podjescie do sprawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...