Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Swietna sprawa z tymi serwisowkami.Bardzo prosze o udostepnienie 2 serwisowek:Suzuki DR650 SE 96-02 Service Manual ENG oraz Yamaha XT350 M,MC 00 Owners Manual ENG. Wiem ze byly juz do nich linki ale niestety sa juz nieaktywne na megaupload.Z gory dzieki za pomoc.Pozdrawiam tazzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie potrzebuję fiszki do aprilli rx50 1997

Mam tylko Aprilia RX50 02 Owners Manual ITA

Jezeli jestes zainteresowany tro smialo moge zapodac.

 

Witam potrzebuję serwis do suzuki gs 750 od roku 1978 [email protected] z góry dzięki.

 

Co bym sie nie musial powtarzac to poczytaj sobie. Bo pisalem to juz tyle razy ze juz mi sie znudzilo. Teraz bede sobie cytowal.

 

Cytat

masz morze servisówke do mz etz 251 lub simsona s51

 

a masz oczy ? spojz kilka postow wyzej co ja napisalem, przeciez zalamac sie mozna. Ludzie czy wy tylko chcecie brac a nic dac od siebie ? mam cos na liscie to dam nie mam to z chu*a se nie wytrzasne.

Pisze to juz poraz kolejny i mam dosc ciaglego olewania moich prosb prez coniektorych.

 

 

Cytat

proszę o znaloezienie mi czego się da do hondy XL600 LM 87r.

 

Czy to jest tema o tym ze ja znajduje serwisowki ? jest lista i na niej jezeli znajdziesz taka pozycje ktora Cie interesuje to ja zapodam a jak nie ma to znaczy ze nie mam i koniec.

 

Co do GSa750 to ja tez poszukuje, do 850G zreszta tez.

Edytowane przez Mosue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...