Skocz do zawartości

KURTKA TEKSTYLNA POMOC!!!! thx


Rekomendowane odpowiedzi

Ja znalazlem takie pereli na allegro:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=82686564

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=82193124

 

 

To tez rzadko spotykane kurteczki dobrej kanadyjskiej firmy , ktore mozna m.in spotkac w programiku o amerykanskich szalencach na moto emitowanym na tvn turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz jeździć w deszczu to kup kurtkę skórzaną

 

no w deszcze nie zamierzam jeździć chyba mnie że gdzieś złapie ale tak jak pada to nie jeździę!!!!

 

tom a w jakiej ty jeździsz na fazerze???

 

może polecisz cos fajnego tylko wiesz ja nie lubie sie wyróźniać skromna kurtka ale fajna i do tego moj kochany xr1000 camber tc5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deszczu i zimie jakaś textylna, nie pamiętam modelu, Alpinestar z membrana drystar - deszczu nie puszcza ale nie jest zbyt "oddychająca".

W normalne dni skóra Dainese Trax.

 

A polecam to co wyżej - RUKKA. Mam ich spodnie i są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurtkę mało znanej firmy MB. Kupiłem ją na weteran bazarze w firmie Magnus (obecnie chyba już nie prowadzą tych kurtek). Jestem z ową kurtałą już piąty sezon i jestem nadal z niej zadowolony. Piorę ją w pralce i nic się z nią złego nie dzieje. Kosztowała niecałe 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hein Gericke Tricky Gore Tex - bardzo fajna - przylegajaca do ciała kurtka. Cena nowej to 895 zł. http://www.motostore.pl/oferta.php?id=14.

P.S. Na wiosnę będę taką sprzedawał (bardzo malo używana) za rozsądną cenę. Jak z resztą cały strój oraz motor :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie kurtki "Modeka", w np. salonie Hondy nqa Jagiellońskiej... Ja mam i ni enarzekam... Jedyne czego mi brakuję to wyntylacji na plecach w lato jak ostro grzeje... A tak poza tym to jest b fajna.. Ma ochraniacze, wypinana podpinkę, membramę itp.... A cena koło 500 zeta. Oczywiście różne opcje kolorystyczne (ja mam niebieski :P co widać kawałek na aktulanym Avatarze) Aha i jest fjna bo długa i po nerach nie wieje :P

 

Popatrz też sobie w "Tarborze"na Kijowskiej (ogólnie niby sklep dla choperków ale ja tam kupiłem sobie spodnie texowe, rękawice i buty :) )Tam też mają wybór kurtek które się mi nawet podobały w rozsądnych cenach (koło 500 / 700 zeta...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...