Skocz do zawartości

Używane enduro 125ccm na cały rok.


Rekomendowane odpowiedzi

dobrym wyborem w stosunku do twoich potrzeb bedzie 4T (i po **** mu KDX do latania po miescie i do szkoly??) tanie w ekploatacji, niezawodne i co najwazniesze jezeli jz tak bardzo chcesz to mozesz jeżdzic na nich caly rok bez potrzeby wymiany dysz w gazniku zima. DR z lat 95-97 mozna juz dostac za 3000-4500PLN mozesz poszukac tez XR(chodzi mi o produkt Hondy, nie mylic z "hujsungiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie wydaje ze powinienes kupic 4T jakies bo z dt to prawda ze dobre moto ale niezbyt ekonomiczne bo spali ci ok 6l/100 + olej a tak 4t 125 jak na poczatek dla ciebie wystarczy lepsze mi sie wydaje od dr125 jest honda XL125R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Very Happy

Moto_boY przecież hyosung ma rozrusznik i to jest 4T więc nei wiem o co ci chodzi moze ktos kupi hyosunga 1004 r. Very Happy

 

Chwalisz bo masz takiego ale normalnie to nikt by go nie kupił bo za ta kase dt lub dr jest o wiele lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyosung-a se odpusc. Jak suzuki Dr 125 to zobacz(z rozrusznikiem) .Cena dobra' date='wiec warto zobaczychttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83626465[/quote']

 

 

Zeczywiscie dobra oferta. Nie wiem tylko czy juz zniesli karte pojazdu (500zł) :notworthy: i jak teraz wyglada sprawa pierwszej rejestracji motocykla w kraju.

 

Musisz sie powaznie zastanowic czy chcesz 125 2t (mowie tutaj o jakims w miare "uniwersalnym" sprzecie np dt125 czy tez moze 4t moze moca nie powala (10-15km) bez szans na jakis efektywny tunning, co wypada dosc blado w stosunku do 2t (125 2t 15-30km). W 4t spalanie rzeczywiscie mniejsze o 25-40% a do 2t musisz doliczyc jeszcze olej do mieszanki...

 

W takim 4t jak Dr125 wlasciwie zmieniasz olej i lejesz wache i to jest jedyny servis. A w Dt125 dobrze by bylo tlok wymienic przynajmniej co 25-30tys km.

 

Rozwiazanie jest jedno: przejedz sie Dr125 i Dt125 i wtedy decyzja bedzie latwiejsza :notworthy:

 

Pamietaj ze musisz zrobic Prawko A1 a to znowu kaska jest :buttrock:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Może chwale bo mam ale jest w takiej samej cenie ale 2004r. i jak bys pojezdził to sam bys sie przekonał. Moim zdaniem DR'ka jest słaba w *** (muł bagienny) :notworthy:

Tak chwalisz a ciekawe gdybyś zaliczył dzwona albo coś innego sie stało i potrzebował części i szukał np lag tak jak ja ciekawe w jakim okresie czasu bys znalazł je do swojego sprzętu. Ja znalazłem części w około 2 tygodnie. No i pozostaje jeszcze kwestia ceny tych części. Wydaje mi sie że Dr byla by lepsza od Dt Bardziej elastyczny silnik, mocniejszy dół, a Dt więkasza moc, popularby motocykl co za tym idzie dużo części . Najlepiej przejedź się obydwoma sprzętami i sam wybiezesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...