Skocz do zawartości

Motobazar Warszawa - 04.02 czy 05.02.2006 ?


bedtom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, najbardziej sympatycznym akcentem jest to, że w tym roku będzie można pośmigać, tzn. chodzić sobie po ogrzewanej hali. Rewelacja! Przynajmniej tyłeczki nie będą marzły przy przymierzaniu np. spodni. I oczywiście spokojnie będzie można wszystko pooglądać, a nie uciekać, bo zimno

Do zobaczycha w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta jest w namiotach obok hali  w tym ciuchy  

to nam 4litery zmarzną jak ciuchy w namiotach - a ja za spodniami będe chodził :)

 

powiedzmy,że ogrzewanej

ciepło było nie gadaj - a szczególnie jak stanęło sie przy nagrzewnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz mierzył spodnie, to zrobimy Ci przy niej obstawę. Wtedy na pewno nie zmarzniesz

Z taką obstawą to napewno nie zmarzne, ale warunkiem jest żebyście miały spudniczki mini :lol: jakiś dużyyy dekoldzik coby poza ciałem oczka tyż mogły się zagrzać -miłym widokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warunkiem jest żebyście miały spudniczki mini Laughing jakiś dużyyy dekoldzik

W takie mrozy??? To istne szaleństwo! :P

 

coby poza ciałem oczka tyż mogły się zagrzać

Chyba te w rajstopach :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem rok temu w lato jakos to na służewcu pod chmurką a w zime też pod chmurką??

 

część pod zadaszeniem

 

reszta jest w namiotach obok hali

 

w tamtym roku jeszcze pod chmurką było troche sprzetów, części i butów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale chodzi mi o to czy te namioty będą stały w tym samym miejscu,gdzie się odbywał letni motobazar

 

Podejżewam, że będą stały podobnie jak w tamtym roku a więc z tyłu hali w której bedzie część bazaru- tuż przy torze, który będzie odgrodzony siatką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że bedzie można wjechać od ulicy poleczki, tak jak poprzednio. na 99% przyjeżdżam. ten 1% to ewentualny zgon motocykla. do zobaczenia :P

 

[ Dopisane: 04-02-2006, 17:24 ]

BTW: na która mniej wiecej przyjeżdzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warunkiem jest żebyście miały spudniczki mini Laughing jakiś dużyyy dekoldzik

W takie mrozy??? To istne szaleństwo! :P

 

coby poza ciałem oczka tyż mogły się zagrzać

Chyba te w rajstopach :mrgreen: :)

 

Wyciąg z regulaminu Mototargu:

1. Warszawski Bazar Motocyklowy otwarty jest dla zwiedzających w sobotę w godz. 8.00 - 18.00 oraz niedzielę w godz. 8.00 - 16.00

2. Aby wejść na teren bazaru należy zakupić biletu w kasie.

3. Cennik umieszczony jest w widocznym miejscu w kasie biletowej.

4. Dzieci do lat 7 wchodzą na teren bezpłatnie.

5. W celu wielokrotnego przekraczania bramki wejściowej' date=' wchodząc na bazar, trzeba uzyskać u pracownika obsługi stempel na [u']przedramieniu[/u], będący podstawą do ponownego wejścia na teren Mototargu.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:

- mienie zwiedzających,

- jakość i cenę oferowanego towaru na terenie Mototargu,

- pojazdy zaparkowane wewnątrz oraz poza terenem Mototargu.

7. Na terenie Mototargu obowiązują przepisy ruchu drogowego np. (jazda w kaskach, zakaz jazdy po spożyciu alkoholu).

8. Organizator może odmówić wpuszczenia na teren Mototargu bez określenia konkretnej przyczyny, a także usunąć z terenu osoby nie przestrzegające regulaminu.

:P

To napewno regulamin w wersji wiosenno-letniej.......

 

Przy okazji - mało znam tamte tereny - czy da się zaparkować od strony ulicy Puławskiej? Czy może z innej strony Wyścigów jest dogodniejsze miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...