Skocz do zawartości

Jak to jest na jeździe próbnej używanym moto?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja kupowałem to zostawiłem brata i mogłem jechać (jeszcze kórtke dostałem zebym sie nie przeziębił...) ale uważam że kałcja to najlepsze rozwiązanie i tak chyba bede robił. Natomiast jak ja sprzedawałem to koleś bał sie sam jechać (mbx 80 :-D ) i mój brat go przewiózł. różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole dać sie przejechać bo mialem taki przypadek jak sprzedawalem simka (na fotce obok) to dziadek ktory go mial kupic nawet sie nie przejechał a nastepnego dnia dzwoni do mnie, że biegów nie ma.8O Nie chciał swojej kasy, tylko chciał żebym zobaczył co jest bo on sie nie zna. No to mówie co, pojade zobacze. Patrze a dziadkowi łancuch spadł! Myślałem że pierdolne!!!

 

 

-------------------------------------------------------

Kupie tzr 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jako kupujacy nie mialem problemu z jazda probna - na miejscu zostal oczywiscie ojciec z gotowka i samochodem. A ja pojechalem sobie na dluzsza trase :)

A co do sprzedazy nie wyobrazam sobie dac mojej suni jakiemus obcemu typowi - jak bede mial pieniadze na stole to niech jezdzi sobie do woli !!! Bo prawda jest taka ze jak ktos chce kupic to ma pieniadze - a jak chce sobie popatrzec to niech na gielde jedzie poogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jak swoim moto robiłem jazde próbna to musiałem gościowi dać równowartośc motocykla,na dowód nie chciał,to on został z kolegą oczywiście a ja prubowałem maszyne,gdybym sie nienamyślił to mi zwraca równowartosć,ale juz gotówke mu zostawiłem po prubnej jeżdżie bo niewykryłem żadnych podejrzeń podczas jazdy.Jak bede sprzedawał to też tak zrobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...