Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam :D

 

Po jakims czasie przyjechał chłopak tej "babki" i z nim sie dogadałem, a musiałem (chociaz to nie była moja wina) bo nie mam prawka. Dopiero zaczynam je robić :D Wine wziąłem na siebie i ona ma zrobony samochód z mojego ubezpieczenia a ja musze zarobić na naprawę :D

Edytowane przez KLEPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest temat o Bazarze ale i tak zawsze się tu ustawiamy więc niech tak zostanie.

 

Na Bazarze pojawię się w chyba tylko w piątek i będę tam najdłużej do 18.

W piątek wieczorem odbieram psa – owczarka niemieckiego ma dopiero 8 tygodni – i będę musiał z nim spędzić praktycznie cały weekend w związku z tym sobotni bazar u mnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mieliśmy małą lekcję pokory.

 

Ktoś chciał przyszpanować no i posypały się iskry – dobrze że nikomu się nic nie stało, mogło być bardzo nieciekawie.

 

Jak wracałem to spotkałem tą Kawe na rondzie na włókniarzy – coś im jazda nie szła, ale w sumie co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mieliśmy małą lekcję pokory.

 

Ktoś chciał przyszpanować no i posypały się iskry – dobrze że nikomu się nic nie stało, mogło być bardzo nieciekawie.

 

Jak wracałem to spotkałem tą Kawe na rondzie na włókniarzy – coś im jazda nie szła, ale w sumie co się dziwić.

Z tej lekcji zkorzystały (chyba) dwie osoby :buttrock: . Nasz przyjaciel Kacper był bardzo przejęty, raczej minęła mu chęć stawiania dębiny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, takie sytuacje są częścią naszego życia.

Wypadki chodzą po ludziach.

 

Szkoda mi było tej laski na Dominatorze dziewczyna na początku dosłownie się trzęsła i później ciężko było jej zrozumieć te wszystkie żarty i próby przedstawienia sytuacji w sposób humorystyczny.

 

Jak by nie było to ten w okularach był najlepszy – twardziej jakich mało tylko się przejmował co matce powie jak do domu wróci :buttrock:

 

a kto był tą 2 osobą ?

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nas/mnie wczoraj nie było ale na razie nie moge zbytnio nabijac km. bo na 27 maja jestem umowiony na przeglad po 6000 i ustaliłem ze nie przkerocze tych 6 tysi wiecej niz o jakas 100 wiec musze sie ograniczac na razie do przejazdow koniecznych. Mam juz najechane 5950 a do Piaseczna kawalek jest jeszcze.

Jutro będę na MWB bo mam do sprzedania podnosnik do moto wiec sie troche pokrece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj minela minela :biggrin:

 

Procu co do twojego pytania to procz mnie to chyba sam autor :D

 

Arturo prosze bardzo:

Koles jechal Kawa zx 7 z pasazerem i chcial smignac na gumie i przesadzil, przedobrzyl z pionem i bach ;) ;)

Wielkie szczescie ze nikomu sie nic nie stalo. Kierowca OK a pasazer troszke pozcierany (ale podziwiam go za podejscie- jak pisal PROCU tylko sie mama przejmowal) ciekawe czy uzyl wytlumaczenia z derbami ;) Ale wielkie :eek: -dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja można powiedzieć że byłem w pierwszym rzędzie.

 

Jechałem centralnie – przez chwile za nim a jak już pion był w zaawansowanym stadium to na równi z nimi na pasie obok.

 

Od samego początku motocykl nie szedł na gumę, początkowo koło było lekko w powietrzu potem już teoretycznie na dobrej wysokości aż nagle sprzęt dostał kopa i się przekombinowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...