Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yareck--> virażka pojechała do Krakowa niestety...a moja Xt jest do dopieszczenia...zdjąłem osłony na zbiorniku bo musze je tak dopieścić żeby się świeciły jak Virazka :banghead: i pare duperelek jeszcze zrobić i edzie jak ta lala :banghead:

do zobaczyska w końcu na Placu.....już od następnego tygodnia smigam lub za dwa tygodnie juz na 100%

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackrado! Zdajesz w Łodzi czy może w Sieradzu? A może dopiero masz zamiar zdawać? Mam stały kontakt z kimś, kto będzie wlaczyć na egzaminie w okolicy przerwy wakacyjnej w nauce więc w razie pytań pisz. Zapewna chętnie podzieli się z Tobą swoimi uwagami.

Motorbiker!Który rocznik twoje maszynki i jaki kolorek? U mnie jak sami widziecie różnie z tym placem wychodzi ale postaram się częściej móc przyjeżdżać.

Proc!Jestem pełen podziwu dla Twojej konsekwencji i regularności. Chyba jako jedyny byłeś na wszystkich spotkaniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc!Jestem pełen podziwu dla Twojej konsekwencji i regularności. Chyba jako jedyny byłeś na wszystkich spotkaniach?

 

Chyba na to wychodzi. :banghead:

Kamieniu chyba też był na wszystkich?

 

Niestety z resztą różnie bywa.

 

A no i jedno ważne pytanie - jakie plany na weekend?

W ten może mi się uda wyrwać na małą traske, ale długi weekend zupełnie odpada.

Mam do zrobienia dużo zaległych zadań bojowych i to wszystko na własne życzenie :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe się stawiał na placu i nietylko ale za ok dwa tygodnie...zamknę sesje i git:)

 

Yareck mam XT 600 SM z 98 roku kolor czerwony metalik albo coś koło tego...narazie jestem zadowolony ale nadal nie wiem ile pali bo do baku to wchodzi chyba z 15 litrów albo i lepiej:)

 

do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety z resztą różnie bywa.

 

A no i jedno ważne pytanie - jakie plany na weekend?

W ten może mi się uda wyrwać na małą traske, ale długi weekend zupełnie odpada.

 

 

Mnie raptem 2 razy nie bylo bo bylem chory :buttrock: a tak to jestem na wszystkich bez wzgledu na pogode, podobnie jak Jarek :biggrin: Fakt ze najlepsza frekwencje ma Proc i Kamieniu :biggrin:

A co do weekendu to wczoraj pod selgrosem ja, Kamieniu i Jarek wymyslilismy wypad nad zalew (ma byc ladnie wg prognoy ( http://pogoda.onet.pl/0,196,38,0,0,7,0,pogoda.html ) Co Wy na to ?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za :buttrock: jeśli chodzi o sulejowski :biggrin: mam do niego hmn... jakieś 15 min :biggrin: Jakby co to ja na pewno bede... w środe mnie nie było bo właśnie dorwałem robote i nie mam w łodzi moto, ale przyszły tydzień planuje worka na wierzchu odwiedzać ....POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wypali wyjazd nad zalewik to podjedzcie do Tresty przynajmiej bym pstryknooł fote ekipie :buttrock: , ja jak wczesniej pisałem bede tam od piątku i napewno do soroty wieczorka, jak nie niedzieli.

 

W tą srode jestem na pewno, pozdrawiam i pogody pieknej :biggrin: zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ten weekend oraz w długi weekend odpadam :icon_question:

 

Będzie to pierwszy raz w mojej motocyklowej historii kiedy to odpuszczam jazdę motocyklem na rzecz obowiązków i nauki :)

 

W weekendy będę jedynie zwiedzał okoliczne drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...