Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

notośmy se "pośmigali" z Procem i niesamowicie szczęśliwą nabywczynią ECI.

Jest plan, jak będzie sucho w sylwestra, to też se pośmigamy

 

Kamieniu dzieki za narzędzia i cierpliwosc do Eci (no dobra, do mnie tez) w sylwestra bede w gorach ale po nowym roku chetnie sie gdzies z wami wybiore

a przy okazji zycze wszystkim zdrowych wesołych, spokojnych, duzo prezentow od pana w czerwonym plaszczu

a w nowym roku zawsze pelnego baku, pustych, suchych i bezpiecznych drog :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego NAJLEPSZEGO ;) zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy (na wache)...

no i ogólnie czego sobie tam życzycie, czego chcecie i pragniecie ;) a ode mnie DLA WSZYSTKICH BIKERÓW: życze nam bezwypadkowego sezonu 2007 ;) na motocyklach o którch marzyliście...

POZDRAWIAM ;)

 

Dzisiaj jest Xmas Ride w wawie ;) i na moto mikołaje będą latać... szkoda, że nie mam mojej japoneczki tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesował się ktoś wyspą MAN i tamtejszą imprezą na 100-lecie w 2007? wybiera się ktoś?

 

no Dzulu powiem Ci szczerze że od pewnego (dłuższego zresztą) czasu ciągnie mnie w tamte okolice.

 

Niestety w tym roku się nie pisze - w planie mam wycieczkę do Francji na którą i tak będą duże problemy z kasą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesował się ktoś wyspą MAN i tamtejszą imprezą na 100-lecie w 2007? wybiera się ktoś?

czytałem o tej wyspie w Świecie Motocykli, ciekawa impra, tylko trochę daleko.

wybrał bym sie, ale nie wiem co na to moja Olcia, no i oczywiście czas.

Ty Dzulu też studjując chyba nie wiele masz go w nadmiarze, a tam trzeba pare dni poświęćić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...