Skocz do zawartości

Czy derbi sendra to dobry wybór??


gutek_rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no o prace też ale najważniejsze żeby sie nie psóły ja chce mieć twarde amorki

A po co Ci twarde? Uwielbiam po prostu jak ktos siada na motocykl pobuja nim i po chwili stwierdzenie: "eeee spoko zawieszenie na tor - masz twarde amory" ;) . Stary uwierz mi ze twardosc nie ma duzo do rzeczy! Zawieszenie w wyczynach niby chodzi mieciutko a mimo to na hopach ciezko je dobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede nim jeździł tylko po mieście i bede jeździł czasami sportowo a żeby wchodzić w zakręty z dużą szybkością nie można mieć miekkiego zawieszenia przynajmniej tak słyszałem ale zawieszenie jakie bedzie takie bedzie podoba mi sie ten motocykl i chce go mieć

 

 

A czy ma blokade na gaźniku albo zapłonie w silniku lub na membranie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sianko bedzie na 100% tylko właśnie wybrałem ten moto i ktoś mi powiedział ze sie psóje itp. i dlatego sie spytałem czy warto brać

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 23:13 ]

z tego co mi mówią ludzie często sie zaciera czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi mówią ludzie często sie zaciera czy to prawda??

wszystko się moze często zacierać

Poprostu przesiadają się z simsonów czy jawek i nie wiedza ze o ten sprzet trzeba naprawde dbac, jezdzic na dobrym oleju, czesto patrzeć na filtr powietrza. A oni leją mixola, wrzucają stożek i mówią że się im zaciera...nic dziwnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu przesiadają się z simsonów czy jawek i nie wiedza ze o ten sprzet trzeba naprawde dbac, jezdzic na dobrym oleju, czesto patrzeć na filtr powietrza. A oni leją mixola, wrzucają stożek i mówią że się im zaciera...nic dziwnego...
Jasne Majster Jasne:)Rozumiem Cię 8) HEh Sendy nie tak czesto ulegają zatarcią jak porysowaniem cylindra od nadmiernego uzytkowania silnika na maxymalnych obrotach 8) No ja spotkalem sie z 2 przypadkami Pękniecia Gornego pierscienia(Jest To pierscien Typu,,L") odwrucony ku komory sprezania (glowicy) Mialem 2 przypadki gdy pekl i porysowalo cylinder...Jednak znam Goscia co Zrobil juz 15 tys sendą i nie dotknol przy niej nic:p a ma ją rok czasu:PTo zalezy jak sie trafi i jak sie uzytkuje moto;]Oczywiscie Tak jak Majster Wspomnial wczesniej nie jezdzijcie na Mixolach czy innych Gadach ;]Pozdrawiam;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci twarde? Uwielbiam po prostu jak ktos siada na motocykl pobuja nim i po chwili stwierdzenie: "eeee spoko zawieszenie na tor - masz twarde amory"

 

nie ma sie co spinać nauczy sie troche jeździć, pojeździ innymi sprzetami, to doreguluje w końcu prawidłowo zawias do swoich możliwosci i stylu jazdy bo tak to można gadać i gadać, nawet jak by miał 1000 stopniową regulacje to i tak nic z tego by nie było bo by nie wiedział czego chce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...