Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Kuznie w 100% nie dosc ze dojazd ciekawy (jak ktos juz wspominal nowy asfalt) to miejscowka calkiem calkiem. A w ogóle to pisze sie na wszystko w promieniu 100km od Poznania ;) Tylko keidy wreszcie ta pogoda sie poprawi :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawno mnie tu nie bylo pogubilem sie troszke... wczoraj odpalilem sprezta zrobilem kontrolnie paredziesiat kilometrow czy jeszcze umiem jezdzic ( okazalo sie ze wspaniale mi to wychodzi :P )...

 

hmm ale dzis siedzac na necie szukalem jakiejkolwiek informacji na temat rozpoczecia sezonu w poznaniu i coo...???? NIC apropo tzw popularnych spotow to jestem do dyspozycji hehe no i cos gdzies na poczatku czytale o blizniaczkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej spotkanie, lub poczatek sezony ( jesli oczuwiscie nie bedzie organizowany przez Dominika bo narazie o tym Cicho ) mozemy sami zorganizowac jakos w srodku kwietnia :P sprowadze wtedy motocykl i bede mogl wpasc na mej suzi, sadze ze wiekszosc osob tez zacznie juz sezon wiec bedzie pare ladnych motocykli przez pubem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co Panie i Panowie, dzisiaj środa. Ciepło, sucho, słonecznie - nie ma innej opcji, jak tylko rozpocząć sezon stajenkowy :-) Jeśli się, tfutfu, nie rozpada i będzie nadal tak jak teraz, to będe w Stajni ok. 20 - do zrobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jezdziles wczoraj w poblizu zamku ?? bo masza kolezanka ze spotkan dosiadala wczoraj obok zamku jakiegos H-D :) pewlno wiary smiga po ulicach a ja mam swoj motocykl tak daleko :bigrazz: gdybym mial go w Poznaniu to wpadłbym napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jezdziles wczoraj w poblizu zamku ?? bo masza kolezanka ze spotkan dosiadala wczoraj obok zamku jakiegos H-D :) pewlno wiary smiga po ulicach a ja mam swoj motocykl tak daleko :bigrazz: gdybym mial go w Poznaniu to wpadłbym napewno

Hehe, jaki ten Poznan maly :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...