Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

moze zamiast wypisywac kilkanascie roznych nowych tematow, ktore pozniej gdzies gubia sie w tlumie, bedziemy wszyscy motocyklisci z Poznania wpisywac tutaj wszystkie informacje o zlotach, impreazch i wszelkich roznych roznistych spotkaniach ??

Bedzie to ( moim zdaniem ) szybsze i latwiejsze, no i nie trzeba bedzie przeszukiwac kilkunastu tematow tylko wszystko bedzie zawarte w jednym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że nie jest to taki dobry pomysł później temat sie rozwija i rozwija robi sie taśmociąg i nie można się połapać o co komu chodzi mi osobiście bardziej odpowiada konkretne zakładanie tematów

PS

kris rozpoczęcie pewnie dopiero w kwietniu więc spokojnie

jak coś będzie wiadomo napewno się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odchodząc tak od tematu to jedzie ktoś moze z Poznania do Giżycka na zlot zimowy ?? bo na Elefanta sie w tym roku nie udało wyjechać ze względu na mrozy ale na Giżycko to pewno już zmaleją (10-12 luty). ja bym się wybrał, ale nie zabardzo mam z kim.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluch - ty to masz zdrowie - mnie nikt w zyciu by nie namówil na jazde na motot w taka pogode - jak sie nastepnym razem spotkamy to przy browarze objasnij mi zalety jazdy na Elefanta ( jedynie co mnie przkona to sex z japońskim i18 letnimi blizniaczkami :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mnie przkona to sex z japońskim i18 letnimi blizniaczkami  
:) :P :) i to jeszcze w namiocie przy temperaturze -17 w nocy :P wyjaśnić to trzeba przy browarze bo przez neta nie idzie ( na trzeźwo :P )

pozdrawiam

p.s. rozumiem Pablo że nie jedziesz :?: :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

jedynie co mnie przkona to sex z japońskim i18 letnimi blizniaczkami

Very Happy Very Happy Very Happy i to jeszcze w namiocie przy temperaturze -17 w nocy Very Happy wyjaśnić to trzeba przy browarze bo przez neta nie idzie ( na trzeźwo Very Happy )

pozdrawiam

p.s. rozumiem Pablo że nie jedziesz Question Question Very Happy

 

hmm... te bliźniaczki to bardzo interesujący temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mnie przkona to sex z japońskim i18 letnimi blizniaczkami  
:) :P :) i to jeszcze w namiocie przy temperaturze -17 w nocy :P wyjaśnić to trzeba przy browarze bo przez neta nie idzie ( na trzeźwo :P )

pozdrawiam

p.s. rozumiem Pablo że nie jedziesz :?: :?: ;)

 

 

Jezeli zagwarantujesz obecnośc w moim namiocie 2 szt 18 letnich bliźniaczek ktore mnie rozgrzeja w nocy to jade- w inny mprzypadku NIE -jestem ciepłolubny :lol: dlatego zima zawsze wybiera mwypoczynek w ciepłych krajach a ze sportów zimwych to tylko narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś się zapodział nasz wątek "Studenci" z działu Humor. To prawdopodobnie konsekwencja oczyszczania forum ze śmieci (nasz wątek został uznany za śmiecia :cry: ). Anyway sprawy spotkania przy piwie które ma nastąpić za niedługo przenosimy oficjanie do tego tematu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...