Skocz do zawartości

Hamownia i tp.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje informacji na temat cen i jakości hamowni motocyklowych jak i samochodowych z możliwością hamowania motocykli Oraz urządzenia do laserowego sprawdzania ram może wiecie jaki i gdzie jest najlepszy tego typu sprzęt do kupienia.?

Proszę o poważne informacje nie w stylu Lutek w garażu to sprawdza na fikołku ramy a na pralce frani hamuje doskonale.

Potrzebne są mi informacje do kupna takich zabawek Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal do Dynojet - to lider na świecie jeżeli chodzi o hamownie podwoziowe, bo domyślam się że takiej poszukujesz, a nie silnikowej. Mają zarówno tańszą hamownie inercyjną, jak i droższą obciążeniówkę, taką jak PolandPosition.

German Office

Dyno Sales and R&D facility

 

Dynojet Germany

Neustr 44

47809 Krefeld

Germany

Tel: +49 (0)2151-535846

Fax: +49 (0)2151-535847

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr do CDM sie dodzwoniłem suepre kompetencja dość wysoka cena zaś zapowiada sie wysoki poziom sprzętu jak podejmę ostateczną decyzję poinformuje narazie jeszcze poszukam co kto ma coś jeszcze do zaoferowania. Wiesz Dungood_ wszystko fajnie tylko hamownia obciążeniowa juz w polsce kosztuje około 90tys a ile w Germanii?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz po jakim czasie taka inwestycja sie zwróci ? Przy założeniu że € jest po 3,8 inwestycja zwróci sie za samą hamownię bez montarzu i obsługi po 3420 kliencie zakładając że będzie hamowanie kosztowało 100zł biorąc pod uwagę ze jest około 264 dni roboczych w roku musiało by być dziennie około 13 testujących co jest oczywiście nie możliwe :-) Jak sądzisz ilu może być klientów średnio w ciągu dnia? Pieniądze można wydać tylko niech sie choć zwrócą.

V-tech juz mam ujęty dzięki .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem mój kolega miał do sprzedania hamownię podwoziową. Nie znam się, nie wiem co to był za sprzęt. Dokonywali nią pomiarów w trakcie zlotu w Giżycku na przełomie lipca i sierpnia 2005. Jak chcesz to mogę Ci dać namiar do tego kolegi na PW. Ale raczej nie był to aż taki sprzęt jak ten, o którym tu wspominałeś... z tego co się orientuję ten mój koleś chciał za swoją poniżej 20 tyś zł.

 

Na tej i kilku następnych fotach ze zlotu trochę widać tą hamownię.

http://partnerservice.pl/vboyen/zlot2005/o.../IMAG0043n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...