Skocz do zawartości

Ceny crossow w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze moj znajomy przywozi ze szfajcarii .Mowi ze ceny sa smieszna za DT 125 z 1991 (bez papierow) w dosyc ladnym stanie dal 500 zł za SUZUKI GSX750F z 93 3200 zł ( z papierem) jedynie przednia owiewka lewa byla leciutk obdarta . przyozi ich masowe ilosci po 40 na miesiac nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak tam dobry motocykl jest jeszcze drozszy niz u nas. Wiem ze na szrotach (po szlifie sprzety) sa prawie za darmo, gdyz i tak taki motocykl nie zostanie tam dopuszczony do ruchu. Jezeli chodzi o MX to nie prawda ze duzo taniej niz w polsce. U nas jest taka cena bo ci handlarze lataja i tam szukaja, przywoza tutaj i cena jest jaka jest. Co nie zmienia faktu ze tam ludzie duzo zarabiaja i jak chca sie pozbyc moto ( bo kupuja nowe) to nie targuja sie o te 500 Euro. U nas takich ludzi nadal jest mało. Sam wiem ze jak mial bym teraz sprzedac moto to nie spuscil bym tych 2000zl po to zeby juz sprzedac. Co nie zmienia faktu ze w polsce sa tacy ludzie. Np kumpel kupil teraz kx po zwierzaku ( w to lato ) moto bylo treningowka - mialo nowa korbe tlok i cylinder - 0luzow. NO BAJKA i zaplacil chyba 13 albo 12 tysiecy. Ale takie okazje nadal zadko sie zdarzaja. W 2003 moglem zakupic yz125 no doslownie nowke. Byla po 15 latku ktory sie troche polamal i matka nie chciala patrzec na moto. Bylo do lykniecia za 11(podkreslam ze mialo pare miesiecy ten typ jezdzil nim tylko w wakacje). Ale coz nie mialem wtedy hajsow. A wy ?? co wam sie trafilo ciekawego w polsce??( nie od handlarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tan niektóre ceny sa smieszne .np ja zapłaciłem za suzuki ts 50 w idelanym stanie orgilany przebieg 10tys z 92roku za 450euro ..np aprilia rs 125 97rok była za 900euro .ale sa tez tacy co np koles chciał mi sprzedac suzuki katane u stanie dostaecznym za 1000euro .trzeba poprostu szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , ceny są podobne do naszych ale stan o wiele wiele leprzy.

O tak święte słowa,sam w we wrześniu 2005 sproawdziłem sobie Crke.Ale znaleźdz crossa w niemczech to jak igła w stogu siana :) .I jeszcze jest + że większość niemców jak cos się zepsuje robi to na oryginalnych częściach a nie zamiennikach.Ja nawet w skrzyni miałem zalany nowy olej i w chłodnicy nowy płyn :) a gdzie by takie cos polak zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że u nas też można kupić w porządku moto

jest coraz większa grupa osób dobrze zarabiających która dla kaprysu kupuje sobie sprzęt i zmienia go po np. dwóch latach

 

najlepiej kupić od osoby którą się zna i wie co ze sprzętem się działo do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen motocykli i naszych zachodnich "sąsiadów" nie jest tak do konca zle.Obserwuje dosc często niemieckie portale internetowe (oczywiscie ten motoryzacyjne :buttrock: )i motocykl crossowy mozna za bardzo dobre pieniądze wyrwac!Kawasaki kx 1994 rok na nowym tłoku i korbie-736 euro.Suzuki Rm 250 96 rok 800 euro.Albo np. Honda cr 250 z 96 bądz 97 roku za 600 euro ;) :roll: O ta Honde pytałem sie Strzałka bo nie wierzyłem ze moze byc az taka tania.Poszła w dwie godziny od wystawienia aukcji... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...